Αποστολέας Θέμα: Ψάχνω!!!!  (Αναγνώστηκε 1919 φορές)

Αποσυνδεδεμένος Headmaster

• Silver
  • *
  • Drive like u STOLE it!!
    • Προφίλ
Ψάχνω!!!!
« στις: Μάρτιος 02, 2006, 01:18:56 πμ »
Ψάχνω πλάκες για τα όργανα του CB ωστέ να αντικαταστήσω τις δικίες μου!!!
Όποιος πιστός ασ προσελθεί στο e-mail μου!!!!

Αποσυνδεδεμένος Alex_Under

• Γνωστό μέλος
  • **
  • Hear me coming....
    • Προφίλ
    • MyBike
Re: Ψάχνω!!!!
« Απάντηση #1 στις: Μάρτιος 02, 2006, 08:27:05 πμ »
Δεν ξέρω που ψάχνεις αλλά από την στιγμή που άρχισα να αγοράζω πράγματα απ'το ιντερνετ, έχω βρεί την χαρά μου. Βρίσκεις τα πάντα και φθηνότερα.  ;)
Είμαστε σαν τους καρχαρίες. Όταν σταματήσουμε να κινούμαστε, πεθαίνουμε. Ακόμη και όταν δεν έχουμε πουθενά να πάμε, προχωράμε προς κάποια κατεύθυνση, έστω και αν αυτή δεν οδηγεί πουθενά

Αποσυνδεδεμένος Headmaster

• Silver
  • *
  • Drive like u STOLE it!!
    • Προφίλ
« Απάντηση #2 στις: Μάρτιος 02, 2006, 10:42:06 πμ »
Έψαξα καταρχήν στην αντιπροσωπεία άκουσα την εξής χαριτωμένη απάντηση ''Μόνα τους δε τα δίνουμε πρέπει να αγοράσετε και τα όργανα μαζί!!!"
 Πάλι κάλα που δε τα δίνετε μαζί με άλλη μηχανή!!¨

--"Έχει καμμένο λαμπάκι νεκράς, ο κινητήρας είναι βαμμένος και έχει και ένα κτυπηματάκι στο ρεζερβουάρ.Άρα η μηχανή δε είναι σε καλη κατάσταση"
 Αυτό το υπέροχο το άκουσα σε μαγαζί αγοροπωλησίας μηχανών εκτος πόλης και πολύ κοντά σε μεγαλό εμπορικό με μεγαλο super-market(όσοι είναι από θεσσ/νίκη θα κατάλαβαν)

Τελικα μηπως μας παιρνάνε για Μ%^$*@Σ!!!!!!!!

• Γνωστό μέλος
  • **
  • Hear me coming....
    • Προφίλ
    • MyBike
« Απάντηση #3 στις: Μάρτιος 02, 2006, 11:01:20 πμ »
χα χα χα....

Γιατί να μη λες ονόματα? ΤΕΡΖΗ τον λένε...

Άκου πλάκα...

Όταν πήρα αμπάριζα τα μοτομάγαζα για να δω ποιος θα μου κάνει καλύτερη προσφορά για το CB1300 πάω και στον ΤΕΡΖΗ. Μπαίνω μέσα και πηγαίνω σε έναν παπού (μάλλον ο Μπαμπάς Τερζής) που ήταν διαθέσιμος. Του λέω "Ενδιαφέρομαι για το CB1300". H πρώτη του κουβέντα ήταν............"Γιατί δεν παίρνεις το GSX1400?"  :o

Τέλος πάντων προσπάθησα ανεπιτυχώς να του εξηγήσω το γιατί...και στο τέλος μου λέει το θεϊκό.... "Γιατί θέλεις να πάρεις μια μοτοσυκλέτα που θα την έχεις μόνο εσύ και κανείς άλλος?"  :o

Τι του λες του παππού...Αντε γειαααααααααα  ;D
Είμαστε σαν τους καρχαρίες. Όταν σταματήσουμε να κινούμαστε, πεθαίνουμε. Ακόμη και όταν δεν έχουμε πουθενά να πάμε, προχωράμε προς κάποια κατεύθυνση, έστω και αν αυτή δεν οδηγεί πουθενά

Αποσυνδεδεμένος akaposto

• Elite
  • *
  • Αντώνη ζούμε, στο βάθρο να σε ξαναδούμε !
    • Προφίλ
Απ: Re: Ψάχνω!!!!
« Απάντηση #4 στις: Μάρτιος 02, 2006, 11:06:01 πμ »
Έψαξα καταρχήν στην αντιπροσωπεία άκουσα την εξής χαριτωμένη απάντηση ''Μόνα τους δε τα δίνουμε πρέπει να αγοράσετε και τα όργανα μαζί!!!"

:o :o :o :o

ναι ε???τιμή 8000 Ε (με την έκπτωση)

-ε, δεν γίνεται να σου δώσουμε την πλάκα ,πάει ασορτί με τις ζάντες,τις πίσω μπουκάλες, τα μπροστιινά σωληνάκια και μια μερίδα γύρο
ημαρτον... 8)
<<Δεν μπορώ να υποσχεθώ ότι θα προσπαθήσω. Αλλά θα προσπαθήσω να προσπαθήσω>> 
Bart Simpson

της στραβής μπιέλας,ο κύλινδρος της φταίει!

Καμιά δουλειά δεν είναι ντροπή...Εκτός αν πουλάς αξεσουάρ BMW

Αποσυνδεδεμένος Ouzo Power

• Δημοφιλές μέλος
  • Όποιος φοβάται πέφτει σπίτι και κοιμάται !
    • Προφίλ
« Απάντηση #5 στις: Μάρτιος 02, 2006, 03:45:53 μμ »
χα χα χα  ΤΕΡΖΗΣ !! ακόμη δεν καταλαβαίνω γιατί πάνε πολλοί σε αυτόν και παίρνουνε μηχανάκια.Είναι ο πιο ακριβός και απο προσωπική εμπειρία κάπιου φίλου μου κατάλαβα ότι και πολλά απο τα μεταχειρισμένα του (που είναι πολύ ακριβά) έχουν προβλήματα.Το παιδί πήρε ένα Fazer 600 του 2001 την 2η μέρα έφυγε η εξάτμισή του πύραυλος πίσω και μετά απο ένα μήνα του κόπηκε η αλυσίδα
Ροπη στο max..........

• Γνωστό μέλος
  • **
  • Hear me coming....
    • Προφίλ
    • MyBike
« Απάντηση #6 στις: Μάρτιος 02, 2006, 04:01:52 μμ »
XA XA XA XA XA XA!!!

Όντως, η κακή του φήμη λένε δημιουργήθηκε από τα μάπα μεταχειρισμένα.

Για τα καινούργια δεν ξέρω. ΔΕΝ πήρα από αυτόν  ::)

Αποσυνδεδεμένος Ouzo Power

• Δημοφιλές μέλος
  • Όποιος φοβάται πέφτει σπίτι και κοιμάται !
    • Προφίλ
« Απάντηση #7 στις: Μάρτιος 03, 2006, 03:20:02 μμ »
Ε οτι και να κάνεις το καινουργιο είναι καινούργιο και Κορεατικο ή Φιλιππινέζικο να νε θα είναι οκ. Στα μεταχειρισμένα είναι το πρόβλημα αφού τα παίρνει πολύ φτηνά σε σκοτώνει και μετά τα πουλάει στα ύψη και σου μένουν στα χέρια μετά διάφορα εξαρτήματα ΄τυχαία' μετά την 6 μηνη εγγύηση που σου δίνει   8)
Ροπη στο max..........