Αποστολέας Θέμα: Πόσο μακριά έχετε πάει με το CB σας??  (Αναγνώστηκε 3902 φορές)

Αποσυνδεδεμένος BornToBeWild

• Εξοικειωμένο Μέλος
  • *
    • Προφίλ
Re: Πόσο μακριά έχετε πάει με το CB σας??
« Απάντηση #15 στις: Ιούλιος 08, 2010, 03:06:13 μμ »
Λαρισα - Τριγυρο πολης (Τρικαλα,Βολος,Ν.Πορους κτλ κτλ)
και απο τα ποιο μακρυνα
Μεσολογγι -Αθηνα -Λαρισα-Βολος (ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΜΕΡΑ!!!!)  :yoohoo:

Αποσυνδεδεμένος freethan

• Elite
  • *
  • Day after day, we burn it all away
    • Προφίλ
« Απάντηση #16 στις: Ιούλιος 09, 2010, 10:06:43 πμ »
Ωραίες βόλτες  ;D
Καλωσόρισες κιόλας και καλή διαμονή!  :grouphug:

Αποσυνδεδεμένος wasd

• Εξοικειωμένο Μέλος
  • *
    • Προφίλ
« Απάντηση #17 στις: Ιούλιος 24, 2010, 02:13:48 μμ »
πριν μια εβδομαδα εγινε το πρωτο ταξιδακι!

Σπάτα(έδρα) μεχρι Ωρεους(Βορεια Ευβοια)

πολυ καλο σχολειο η διαδρομη και τη συνιστω!

Αποσυνδεδεμένος TEOS CB SF

• VIP
  • οποιος φοβαται πεφτει και κοιμαται
    • Προφίλ
Απ: Πόσο μακριά έχετε πάει με το CB σας??
« Απάντηση #18 στις: Νοέμβριος 29, 2016, 09:25:25 μμ »
Λοιπόν ξαναανοιγω το θέμα ..... Από το 2002 που ειμαστε μαζί εχω ανεβοκατεβει 9 φορές Θεσσαλονίκη Αθήνα. . Έχω πάει από Αθήνα Ναύπλιο. Από Αθήνα Ιωάννινα Ζαγοροχώρια. Από Θεσσαλονίκη το πιο μακρινό ήταν ο γύρος της Πελοποννήσου 2400 χλμ σε 4 μέρες.  Από Θεσσαλονίκη στον Αρδα Έβρου 2000 χλμ εναλλακτικά με λίγη Εγνατία οδό. . Από Θεσσαλονίκη Έδεσσα Φλώρινα Καστοριά Ζαγοροχώρια Γρεβενά  (2ήμερο ) .Από Θεσσαλονίκη Ελασσόνα Τρίκαλα Άρτα Λευκάδα Μεσολόγγι Ναύπακτος λίμνη Μόρνου Καρπενήσι Λάρισα Θεσσαλονίκη  (2ήμερο ) από Θεσσαλονίκη Γρεβενά και πέριξ. Από Θεσσαλονίκη Γρεβενά Σαμαρίνα βοβουσα Βέροια  (2ήμερο ) .. Και φυσικά στο παρελθόν πολλά καθημερινά χλμ. .. περάσαμε πολλές καλές στιγμές με την κυρία. .τα τελευταία χρόνια τα λέω μαζί της μόνο στα ταξιδάκια που πάω μια δύο φορές τον χρόνο. .. Και κάπως έτσι πέρασαν τα χρονάκια μαζί της περίπου 15 χρονια μαζί .... Δεν υπάρχει περίπτωση διαζυγίου ακόμη και εαν αγόραζα άλλη μηχανή ....

Αποσυνδεδεμένος zi

• Δημοφιλές μέλος
  • τα παντα ολα
    • Προφίλ
« Απάντηση #19 στις: Απρίλιος 03, 2017, 09:17:27 μμ »
εγω παλι τι να πω?????????
Αγοραστικε το 2005 τυχαια αλλα με μαγεψε.. Ελλαδα - Εξωτερικο...χαμογελα - γελια - κλαματα - πειραγματα μα πανω απο ολα καλη παρεα. Κ η κυρια μου εκει ακουραστη να με συντροφευει σε ολες τις εκφανσης της ζωη μου. Το καλο ειναι οτι χρειαστικα καποια στιγμη χρηματα κ ηταν ο ευκολος στοχος . Ευτυχως που δεν την εδωσα τοτε κ με συντροφευσαι σε μια ασχημη στιγμη της ζωης μου που πραγματικα εκεινο το οδοιπορικο θα μου μεινει αξεχαστο.
Το μονο που ευχομαι ειναι μας μας εχει ολους ο Θεος καλα να συναντιεμαστε κ να γελαμε οπως κανουμε παντα .

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ κ να κοιμομστε ολοι μαζι. Οχι παλι εγω αχυρωνα................... :P :P :P :P :P :P :P :P
ΜΟΝΟ ΤΑ ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ...ΔΗΛ ΕΜΕΝΑ...

Αποσυνδεδεμένος TEOS CB SF

• VIP
  • οποιος φοβαται πεφτει και κοιμαται
    • Προφίλ
« Απάντηση #20 στις: Απρίλιος 03, 2017, 11:39:21 μμ »
Γεια σου zi μετα το τεστ του τελευταίου ταξιδιού νομίζω ότι θα πάψει η απόσταση των 350 μέτρων που είχαμε βάλει από το σημείο που κοιμόμαστε για να μην σε ακούμε ... φέτος πραγματικά δεν ακουγόταν τίποτα ... Αλλά στην γαλακτοτροφουσα αντιλαλουσαν τα βουνά χα χαααα ... να σε γερός φίλε και να τα λέμε από κοντά έστω κ μια φορά τον χρόνο ... ;)