Αποστολέας Θέμα: Αναζητηση μαμα τελικου για SF μερος ΙΙΙ  (Αναγνώστηκε 8771 φορές)

Αποσυνδεδεμένος geofot

• Ενεργό μέλος
    • Προφίλ
Απ: Αναζητηση μαμα τελικου για SF μερος ΙΙΙ
« Απάντηση #60 στις: Ιανουάριος 30, 2014, 09:24:20 μμ »
πανακριβος??????

ΜΙΧΑΛΙΟΣ ΓΚΟΥΝΤΑΝΗΣ

• Επισκέπτης
« Απάντηση #61 στις: Ιανουάριος 30, 2014, 10:40:04 μμ »
ΓΙΩΡΓΟ ΡΩΤΑ Κ ΣΤΟΝ ΝΤΙΝΟ ΣΤΗ ΓΟΥΝΑΡΗ ΣΤΟ MANSTER BIKE ΙΣΩΣ ΚΑΝΕΙ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕΙΣ !!!ΠΟΣΟ ΠΗΓΕ Η AKRAPOVIC?

Αποσυνδεδεμένος stel89s

• VIP
    • Προφίλ
« Απάντηση #62 στις: Ιανουάριος 30, 2014, 10:54:46 μμ »
Εξαρτάτε.... δηλαδη αν ειναι να ξεβιδώσει μονο την βιδα και να την κουμπώσει (μπορείς να το κάνεις και συ) είναι πάρα πολλά... αλλα αν εχει κοψίματα, κουρμπαδορους συστολες διαστολες ειναι μια χαρα... Και γω για την Yoshimura 30 εδωσα και ειχε 4 ωρες δουλεια.........

Αποσυνδεδεμένος geofot

• Ενεργό μέλος
    • Προφίλ
« Απάντηση #63 στις: Ιανουάριος 31, 2014, 02:58:47 μμ »
το μονο που 8ελει για να ειναι στα γουστα μου,ειναι ενας μικρος σωληνας για να τη φερει παραλληλα με το πλαισιο κ να μην 'πεταει' διαγωνια οπως η μαματη..  ??? μιχαλη  απο το car την πηρα.200 αλλα ειναι πανεμορφη¨ :-[

ΜΙΧΑΛΙΟΣ ΓΚΟΥΝΤΑΝΗΣ

• Επισκέπτης
« Απάντηση #64 στις: Ιανουάριος 31, 2014, 05:29:06 μμ »
Αναμενω να την δω κ απο κοντα σε κανα καφεδάκι γνωριμίας! !

Αποσυνδεδεμένος geofot

• Ενεργό μέλος
    • Προφίλ
« Απάντηση #65 στις: Ιανουάριος 31, 2014, 07:23:52 μμ »
χαχα οκ ρε!! να δω ποτε 8α τη φορεσω γτ δεν εχω αδειασει ακμ λογω ε3εταστικης >:(

Αποσυνδεδεμένος itom32

• Administrator
  • Gold
  • Eyes on the Stars
    • Προφίλ
« Απάντηση #66 στις: Φεβρουάριος 21, 2014, 11:32:13 πμ »
Mε κάθε επιφύλαξη διότι δεν έχω πάρει ποτέ τίποτα απο το παρακάτω site και τους πωλητές του.Το παραθέτω απλά διότι βλέπω χαραγμένες στάμπες της Honda στο παρακάτω τελικό.Εμφανισιακά είναι ίδιο με το οriginal bold on που φορούσαν τα version R/S:
http://www.aliexpress.com/store/product/CB400-CBR23-CBR29-VFR400-RVF400-XJR400-VTEC-ZRX400-GSX250-GSX400-ZXR250-ZXR400-exhaust-piple-fit-most/411152_758584792.html

Αποσυνδεδεμένος xrhstos

• VIP
  • καλα εισαι...E
    • Προφίλ
« Απάντηση #67 στις: Φεβρουάριος 22, 2014, 03:13:29 μμ »
kaι σε καποια φαση μου σαπισε-κοπηκε το σιλασιε πο μεσα...α λεω ετσι εισαι?σε φτιαξω εγω...το κοβο γιρο γιρο το ανοιγο και βγαζο το σωληνα και πριν το πεταξω κοβω ανοξηδοτο σωληνα ιδιασ διαμετρου και μηκουσ και κανω τρυπεσ οπωσ ειχε η μαμα.παω στον παλιατζη κ βρίσκω εξατμηση ίδιας διαμετρου το καπακι πισο τσιλικο το ξεβιδώνω και απο την εσωτερική το τραβαω ενα γαζι ΜΕ ΤΙΚ το περναω μεσα και μετα το κολαο γιρο γιρο με τικ κοληση και εγινε οπωσ ηταν για να μην σας πω καλιτερο.και τωρα ειμαι οκ .χαμηλά ψηλά ακουει...πολη καλύτερα.
SUPER FOUR Γ.Χ