Αποστολέας Θέμα: ΠΛΑΙΝΑ ΚΑΠΑΚΙΑ ΓΙΑ CB  (Αναγνώστηκε 3234 φορές)

Αποσυνδεδεμένος itom32

• Administrator
  • Gold
  • Eyes on the Stars
    • Προφίλ
Re: ΠΛΑΙΝΑ ΚΑΠΑΚΙΑ ΓΙΑ CB
« Απάντηση #15 στις: Απρίλιος 06, 2012, 01:29:46 πμ »
Θα πάρω τηλ αύριο, thanks ;)

Φυσικά πρέπει να υπολογισω +εξοδα αποστολής + βάψιμο(αλλά αυτό μπορω να το καθυστερησω, ας γίνει για λίγο δίχρωμη έτσι για αλλαγή ;D)
Μπα ειναι πολυ λογικη τιμη.Τα υλικα ο κοπος ή ο μαστορας πιο πολυ θα σου βγουν.Α!!Και τα πρωτα pb/1 fiin ειχαν γκριζο χρωμα στα καπακια σε σχεση με την υπολοιπη μηχανη.Αν κανω λαθος ας με διορθωσει καποιος εχων pb1.Οταν τα βαλης πανω να δεις που θα σου αρεσουν πιο πολυ ετσι.Ο Jas που πηγε με ειπε ηταν σαν καινουρια.Εσυ αποφασιζεις  ;)

Αποσυνδεδεμένος JAS

• VIP
    • Προφίλ
« Απάντηση #16 στις: Απρίλιος 06, 2012, 08:43:30 πμ »
marian οντως ειναι σε πολι καλη κατασταση.... εχουν μονο πολυ ελαφριες γρατζουνιες οι οποιες με μια γυαλιστικη αλοιφη θα φυγουν... το παλικαρι (αποστολης) ειναι πολυ εξυπηρετικος, πεσ του οτι εισαι απο το κλαμπ και οτι για εσενα ρωτησα για τα καπακια( με λενε δημητρη)

Αποσυνδεδεμένος Marian

• Ενεργό μέλος
    • Προφίλ
« Απάντηση #17 στις: Απρίλιος 06, 2012, 12:22:58 μμ »
Σηκωτή την πήραν... :(

Πάντως το παιδί μου είπε ότι θα μιλήσει σε αυτόν που την πήρε μήπως και του δώσει τα καπάκια... είδωμεν.
Αν όχι τα πάω για επισκευή.
“I look my best when I take my helmet off after a long motorcycle ride. I have a glow and a bit of helmet hair."  -Eric Bana

"All I know is that the freedom of two wheels is the ultimate experience" - Henry Cole

Αποσυνδεδεμένος the crow

• Γνωστό μέλος
  • **
  • ride like there 's no tommorow
    • Προφίλ
« Απάντηση #18 στις: Απρίλιος 06, 2012, 03:18:00 μμ »
καλως ηρθες κι απο μενα
εγω ειμαι Θεσσαλονικη και ξερω ενα μαγαζι εδω στους αμπελοκηπους το οποιο τα διορθωνει κανει πολυ καλη δουλεια και εχει καλες τιμες
επειδη και τα δικα μου οπως ολων εχουν το θεματακι τους θα παω να τα φτιαξω θα δω τη δουλεια (που ειμαι σιγουρος οτι θα ναι καλη γιατι εχω ξανακανει καπακια απο την προηγουμενη μηχανη μου) και το κοστος και θα σου πω
το καλο ειναι οτι εγω μια φορα το μηνα ειμαι Δυτικη Μακεδονια (Κοζανη- Γρεβενα - Σιατιστα - Νεαπολη _καστορια) οποτε μπορω να τα παρω να σου τα φτιαξω και μετα η να στα στειλω με κτελ η να στα ξαναφερω αλλα αν τα φερω εγω θα κανω ενα μηνα...οποτε μαλλον με κτελ
μολις εχω νεα θα σ ενημερωσω
να σαι καλα και παντα ορθια
caer esta permitido levantarse es obligatorio

Αποσυνδεδεμένος snipereps

• VIP
  • kill'em before they kill you!
    • Προφίλ
    • episkiasis.wordpress.com
« Απάντηση #19 στις: Απρίλιος 07, 2012, 03:33:19 πμ »
Ελα ρε φιλε και συ απτα μερη μου ερχεσαι. ριξε κανα σημα την επομενη φορα να τα πουμε απο κοντα. καλα τα λεμε και την κυριακη στον καφε  :beerchug:

Αποσυνδεδεμένος MIKEGOUD

• Δημοφιλές μέλος
  • Tech. spec.: withus oragainstus
    • Προφίλ
« Απάντηση #20 στις: Απρίλιος 07, 2012, 05:40:54 μμ »
Εμενα οταν εσπασαν τα καπακια στις γωνιες απο τις βίδες εβαλα κοντρες και απο πανω τη βίδα μια χαρα είναι ακόμη!!!  :yoohoo:

Αποσυνδεδεμένος Marian

• Ενεργό μέλος
    • Προφίλ
« Απάντηση #21 στις: Απρίλιος 08, 2012, 12:34:19 πμ »
καλως ηρθες κι απο μενα
εγω ειμαι Θεσσαλονικη και ξερω ενα μαγαζι εδω στους αμπελοκηπους το οποιο τα διορθωνει κανει πολυ καλη δουλεια και εχει καλες τιμες
επειδη και τα δικα μου οπως ολων εχουν το θεματακι τους θα παω να τα φτιαξω θα δω τη δουλεια (που ειμαι σιγουρος οτι θα ναι καλη γιατι εχω ξανακανει καπακια απο την προηγουμενη μηχανη μου) και το κοστος και θα σου πω
το καλο ειναι οτι εγω μια φορα το μηνα ειμαι Δυτικη Μακεδονια (Κοζανη- Γρεβενα - Σιατιστα - Νεαπολη _καστορια) οποτε μπορω να τα παρω να σου τα φτιαξω και μετα η να στα στειλω με κτελ η να στα ξαναφερω αλλα αν τα φερω εγω θα κανω ενα μηνα...οποτε μαλλον με κτελ
μολις εχω νεα θα σ ενημερωσω
να σαι καλα και παντα ορθια

Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον crow, θα περιμένω τις εντυπώσεις σου.
“I look my best when I take my helmet off after a long motorcycle ride. I have a glow and a bit of helmet hair."  -Eric Bana

"All I know is that the freedom of two wheels is the ultimate experience" - Henry Cole