Αποστολέας Θέμα: επιτελους ταξίδακι....  (Αναγνώστηκε 1439 φορές)

Αποσυνδεδεμένος ANESTIS

• VIP
    • Προφίλ
επιτελους ταξίδακι....
« στις: Ιούλιος 01, 2012, 12:22:09 πμ »
Μετα απο πολύμηνη απουσία μου απο το φόρουμ λόγο σχολής ήρθε επιτέλους η ώρα να πω και εγώ μια καλησπερα... επιτέλους ήρθε το καλοκαιράκι και η ώρα των καλοκαιρινών διακοπών... ευκαιρία να βγάλω και την μικρή μία μεγάααααααλη βόλτα για κατούρημα... :P
Πέμπτη αν είμαστε γεροί και δώσει ο θεός ανεβαίνω οδικός για αλεξανδρούπολη με το μωρό μου... :yoohoo: :yoohoo:
Οσοι πιστοι προσέλθετε να ανεβούμε παρέα απο αθήνα για πάνω μέχρι όπου έχει κουράγιο ή σκοπό να ανέβει ο καθένας... όσοι σαλονικοι θέλετε και μπορείται κανονίζουμε και για μεσημεριανό καφεδάκι για καμια ωρίτσα να ξεπιαστώ λίγο και να συνεχίσω ξανα για πάνω μετα.... Γιάννη σε περιμένω απο τους πρώτους μιας και χρωστάω καφέ για το τρέξιμο που είχες κάποτε για καρίνες και τέτοιες μακακίες και έτρεχες να με εξυπηρετήσεις...

Αποσυνδεδεμένος itom32

• Administrator
  • Gold
  • Eyes on the Stars
    • Προφίλ
Re: επιτελους ταξίδακι....
« Απάντηση #1 στις: Ιούλιος 01, 2012, 11:32:51 πμ »
όσοι σαλονικοι θέλετε και μπορείται κανονίζουμε και για μεσημεριανό καφεδάκι για καμια ωρίτσα να ξεπιαστώ λίγο και να συνεχίσω ξανα για πάνω μετα.... Γιάννη σε περιμένω απο τους πρώτους μιας και χρωστάω καφέ για το τρέξιμο που είχες κάποτε για καρίνες και τέτοιες μακακίες και έτρεχες να με εξυπηρετήσεις...
Τιποτα δεν χρωστας,αν ειναι για την Πεμπτη που μας ερχεται μεσα,διοτι Παρασκευή φευγω Πιερία.Κανονίζουμε αμα ειναι να βρεθούμε καπου στο επταπύργιο που ειναι κοντά στον περιφεριακό,να μη τραβολογιεσαι μεσα στην πολη,και τα λεμε τσιμπολογόντας κουλουρακια με τον καφε ή κανα μπυρομεζε με μπυρα χωρις αλκοολ.Να ρηξω συρμα αμα ειναι και στον Desmond και οποιον αλλο Σαλονικιο συντροχο δεν εχει φυγει ακομη διακοπές.

Αποσυνδεδεμένος ANESTIS

• VIP
    • Προφίλ
« Απάντηση #2 στις: Ιούλιος 01, 2012, 01:58:57 μμ »
Τιποτα δεν χρωστας,αν ειναι για την Πεμπτη που μας ερχεται μεσα,διοτι Παρασκευή φευγω Πιερία.Κανονίζουμε αμα ειναι να βρεθούμε καπου στο επταπύργιο που ειναι κοντά στον περιφεριακό,να μη τραβολογιεσαι μεσα στην πολη,και τα λεμε τσιμπολογόντας κουλουρακια με τον καφε ή κανα μπυρομεζε με μπυρα χωρις αλκοολ.Να ρηξω συρμα αμα ειναι και στον Desmond και οποιον αλλο Σαλονικιο συντροχο δεν εχει φυγει ακομη διακοπές.
Κοίτα Γιάννη σχετικά με το τραβολόγιμα ούτος ή αλλος θα κατέβω στο Cosmopolis για να περάσω να δώ και τον αδερφό μου και τον κολητό μου που μένουν κατα κει κοντά οπότε αν βολέψει να βρεθούμε κατα εκεί πιστεύω θα είναι οτι πιο βολικά για μένα... Για αυτή την πέμπτη μιλάω αλλα δν ξέρω συγκεκριμένη ώρα γιατι δν ξέρω και πως θα βγεί το πρόγραμμα μου με την άνοδο και την συνάντησή μου με τον κολητό και τον αδερφό μου... πάντος όταν φτάσω σαλλονίκη θα σου ρίξω ένα τηλεφωνάκι για να κανονίσουμε ακριβής ώρα... πές και τα παιδία άν είναι να βρεθούμε όλοι μαζι....

Αποσυνδεδεμένος itom32

• Administrator
  • Gold
  • Eyes on the Stars
    • Προφίλ
« Απάντηση #3 στις: Ιούλιος 04, 2012, 07:10:11 μμ »
Διστυχως Ανεστη φευγω αυριο κατα τις 19:00 απο Σαλονικη,μαλλον θα τα πουμε αλλη φορα,καλο ταξιδι και καλη διασκεδαση με την παρεα σου. :wave:

Αποσυνδεδεμένος ANESTIS

• VIP
    • Προφίλ
« Απάντηση #4 στις: Ιούλιος 17, 2012, 07:31:09 μμ »
Γιαννη χίλια συγνώμη φίλε αλλα μου έκατσαν πολλές στραβές και δν μπόρεσα να σταματήσω θεσσαλονίκη... έχει καμία βδομάδα που ανέβηκα Αλέξανδρούπολη αλλα ήταν απο τις πιο χάλια διαδρομές που έχω κάνει και δν μπόρεσα να μείνω θεσσαλονίκη για καφε.... ελπίζω αν κάτσει στο κατέβα κατα τις 25 αυγούστου να μν τύχει πάλι καμια στραβή και να μπορέσω να σε πω να πάμε για το καφεδάκι που λέμε τόσο καιρό... καλα να περασεις στην Πιερια...

Αποσυνδεδεμένος ANESTIS

• VIP
    • Προφίλ
« Απάντηση #5 στις: Ιούλιος 23, 2012, 09:15:13 μμ »
Τώρα που βρήκα λίγο χρόνο να παρουσιαστώ μέσα στο φόρουμ και να σερφάρω με την ησυχία μου, πάρτε και μιά ιδέα του πως περίπου ήταν φορτωμένη η μηχανούλα μου για το ταξιδάκι που κάναμε... λέω περίπου γιατί πάνω απο το τάνσμπαγκ είχα δεμένη και ακόμα μία τσάντα με 2 λάπτοπ μέσα η οποία τράντα ήταν γύρω στους 25 πόντους πάχος, και φανταστήτε και εμένα πάνω σαν οδηγό με μία κιθάρα στην πλάτη να σηκώνεται αλλο μισο μέτρο πάνω απο μένα σαν κατάρτι... O0

http://www.mediafire.com/view/?qyvyjuqt69183b9

http://www.mediafire.com/download.php?asx3dm58x0ur0w8

Αποσυνδεδεμένος itom32

• Administrator
  • Gold
  • Eyes on the Stars
    • Προφίλ
« Απάντηση #6 στις: Ιούλιος 24, 2012, 07:30:01 πμ »
"σε πολλά σημεία της διαδρομής δν ενιωσα μεγάλη ενόχληση απο αέριδες"

Φορτωλάγνε,να γιατι δεν εφαγες πολυ αερα!! ;D

Αποσυνδεδεμένος ANESTIS