Αποστολέας Θέμα: ΜΠΡΟΣΤΑ ΑΝΑΡΤΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΛΑΔΙ ΣΕ VERSION R  (Αναγνώστηκε 914 φορές)

Αποσυνδεδεμένος tool

• Νέο μέλος
  • *
    • Προφίλ
ΜΠΡΟΣΤΑ ΑΝΑΡΤΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΛΑΔΙ ΣΕ VERSION R
« στις: Φεβρουάριος 13, 2013, 01:03:07 πμ »
Βασικά καλησπερα σας! έψαξα πως να συστηθω , μεσα απο τα νεα μελη, αλλα δεν...! Θα παρακαλούσα όποιος γνωρίζει να με ενμερωσει γιατι εχω εκνευριστει απιστευτα  με ενα θεμα που εχω. εδω και δυο χρονια εχω ενα version r. δεν ξερω τι παιζει, και δεν τολμαω να παω με την μηχανη πανω απο 80! ακομα και στα χαμηλα εχει μια περιεργη συμπεριφορα, και θεωρω οτι στον μεγαλυτερο βαθμο πρεπει να φταιει το βυθισμα της μπουκαλας. εβαλα wp αλλα τιποτα. είδα το sf παιρνει 499 ml λαδι στις μπουκαλες. αλλα το version r ειναι διαφορετικο απο οτι ξερω. έχει κανεις ιδεα? θα με σωσει! δινω λεφτα και δουλεια δεν βλεπω. τρακαρισμενο δεν το εβγαλε κανεις, ρουλεμαν τιμονιου το βρισκουν στην πενα, μπροστα τροχο εχω αλλαξει, λαστιχο επισης!! νομιζω οτι βυθιζεται πολυ το μπροστα μερος. Ηδη με το που ανεβαινω, και ενω ειναι σβηστο! ηδη εχουν βαλει γυρω στα 510, αλλα φαινεται βουτυρο! μενω Θεσσαλονικη. υπαρχει κανενας αξιολογος - και οικονομικος εννοειται- μηχανικος με εμπειρια στα sf? εχω κουραστει! σκεφτομαι να το δωσω μονο γι αυτο! η μηχανη δουλευει ρολοι και ειναι μια κουκλα, αλλα δεν μπορω να την ευχαριστηθω με τιποτε! με κουραζει απιστευτα, γιατι δεν εχω εμπιστοσυνη στην οδηγηση!  Σας κουρασα , αλλα ειμαι απελπισμενος!!! Ευχαριστω εκ των προτερων για το ενδιαφερον που θα δειξετε!!

Αποσυνδεδεμένος tsak

• Δημοφιλές μέλος
    • Προφίλ
Re: ΜΠΡΟΣΤΑ ΑΝΑΡΤΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΛΑΔΙ ΣΕ VERSION R
« Απάντηση #1 στις: Φεβρουάριος 13, 2013, 01:15:35 πμ »
Καλησπέρα και καλός ήρθες στην παρέα μας κατ' αρχήν.

Αν και δεν είμαι ειδικός για Version R μιας και είμαι κάτοχος PB1 από όλα αυτά που έγραψες εγώ ήθελα να ρωτήσω για τα ελατήρια που φοράς μπροστά. Δεν διευκρίνισες αν έβαλες WP ελατήρια η απλά WP λάδια.

Αν είσαι μαμά ίσος φταίει αυτό και επίσης τι πυκνότητας λάδια έβαλες? και τα άλλαξες μονος σου η στα αλλάξανε σε συνεργείο?