Αποστολέας Θέμα: Στυλάτο μασκάκι για στρογγυλοφάναρα sf  (Αναγνώστηκε 2642 φορές)

Αποσυνδεδεμένος panosp25

• Global Moderator
  • VIP
    • Προφίλ
Απ: Στυλάτο μασκάκι για στρογγυλοφάναρα sf
« Απάντηση #30 στις: Ιανουάριος 28, 2019, 07:40:56 μμ »
Γιαννη αντεγραψα το link απο το κινητο! Αυτο ακριβως το μασκακι εννοώ. Ευχαριστω!

Αποσυνδεδεμένος kat

• Ενεργό μέλος
    • Προφίλ
« Απάντηση #31 στις: Ιανουάριος 29, 2019, 01:10:57 μμ »
Σωστοτατος ο Αλεξ! :)
Θα ξερω για την πιτα εντος των ημερων, γιατι αλλαζω τομεα στη δουλεια και δεν εχω ακομη το προγραμμα μου.
Κατερίνα

Αποσυνδεδεμένος apostolos

• Ενεργό μέλος
  • Τα πάντα όλα και τα κοάλα τίποτα._!
    • Προφίλ
« Απάντηση #32 στις: Μάρτιος 04, 2019, 08:20:35 μμ »
Γιαννη αντεγραψα το link απο το κινητο! Αυτο ακριβως το μασκακι εννοώ. Ευχαριστω!
Εαν κανονισετε για μασκακι να παραγγειλετε πειτε και εμας μια τιμη και ενδιαφερομαι για το μαυρο !!!!!!

Αποσυνδεδεμένος itom32

• Administrator
  • Gold
  • Eyes on the Stars
    • Προφίλ
« Απάντηση #33 στις: Μάρτιος 04, 2019, 08:36:29 μμ »
Εαν κανονισετε για μασκακι να παραγγειλετε πειτε και εμας μια τιμη και ενδιαφερομαι για το μαυρο !!!!!!
Απόστολε,εγώ κι ο Πάνος είμαστε τετραγωνοφάναροι μασκοφόροι απο μαμα.Απίθανο να παραγγείλουμε εμεις.Απλά προτείνουμε αυτό το μασκάκι για τους στρογγυλοφάναρους πιστεύοντας οτι είναι πολύ κοντά στο πνεύμα σχεδίασης του bikini cowl του version R.

Αποσυνδεδεμένος apostolos

• Ενεργό μέλος
  • Τα πάντα όλα και τα κοάλα τίποτα._!
    • Προφίλ
« Απάντηση #34 στις: Μάρτιος 04, 2019, 10:52:22 μμ »
Απόστολε,εγώ κι ο Πάνος είμαστε τετραγωνοφάναροι μασκοφόροι απο μαμα.Απίθανο να παραγγείλουμε εμεις.Απλά προτείνουμε αυτό το μασκάκι για τους στρογγυλοφάναρους πιστεύοντας οτι είναι πολύ κοντά στο πνεύμα σχεδίασης του bikini cowl του version R.

Ok αδελφε θα το κανονισω μονος μου !!!!

Αποσυνδεδεμένος TEOS CB SF

• VIP
  • οποιος φοβαται πεφτει και κοιμαται
    • Προφίλ
« Απάντηση #35 στις: Μάρτιος 04, 2019, 11:33:14 μμ »
Εμένα τώρα γιατί μου ήρθε στο μυαλό μια πρόσφατη φωτογραφία με μια μάσκα ηλεκτροσυγκόλλησης ??