Αποστολέας Θέμα: ΕΧΕΙ ΠΕΣΕΙ ΝΕΚΡΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ!  (Αναγνώστηκε 5608 φορές)

Αποσυνδεδεμένος Headmaster

• Silver
  • *
  • Drive like u STOLE it!!
    • Προφίλ
Απ: ΕΧΕΙ ΠΕΣΕΙ ΝΕΚΡΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ!
« Απάντηση #30 στις: Νοέμβριος 13, 2014, 02:21:40 μμ »
Παιδια συγνωμη για την απουσια μου αλλα αντιμετωπιζω προβληματα με το Pc (πιθανον μητρικη) και κτυπησε και ο ιμαντας χρονισμου στο αυτοκινητο!!!!!!!!!!!!!! :-[ :-[ :-[

ΚΑΛΑ ΞΕΜΠΕΡΔΕΜΑΤΑ ΛΟΙΠΟΝ!!

Αν παιξει κανα καφεδακι μπιριτσα τσιπουρακι παρακαλω τηλεφωνηστε μου!!!!

Αποσυνδεδεμένος TEOS CB SF

• VIP
  • οποιος φοβαται πεφτει και κοιμαται
    • Προφίλ
« Απάντηση #31 στις: Ιούνιος 02, 2016, 10:53:26 μμ »
Πρέπει να σκεφτούμε τρόπο για να ξανα ζωντανέψει το Φόρουμ ......

Αποσυνδεδεμένος stam

• Δημοφιλές μέλος
    • Προφίλ
« Απάντηση #32 στις: Ιούνιος 03, 2016, 12:10:44 πμ »
Παιδια συγνωμη για την απουσια μου αλλα αντιμετωπιζω προβληματα με το Pc (πιθανον μητρικη) και κτυπησε και ο ιμαντας χρονισμου στο αυτοκινητο!!!!!!!!!!!!!! :-[ :-[ :-[

ΚΑΛΑ ΞΕΜΠΕΡΔΕΜΑΤΑ ΛΟΙΠΟΝ!!

Αν παιξει κανα καφεδακι μπιριτσα τσιπουρακι παρακαλω τηλεφωνηστε μου!!!!

Περαστικά όλα μαζί σου πέσανε. Σου χτυπησε βαλβιδες ?

Αποσυνδεδεμένος stam

• Δημοφιλές μέλος
    • Προφίλ
« Απάντηση #33 στις: Ιούνιος 03, 2016, 12:13:26 πμ »
Πρέπει να σκεφτούμε τρόπο για να ξανα ζωντανέψει το Φόρουμ ......

Όντως έχει νεκρώσει πολύ. Και αυτο που μου κάνει πιο πόλυ εντύπωση είναι οτι ο mikrovios που είχε ξεκινήσει αυτο το θέμα και έγραφε και συχνα έχει εξαφανιστει εδω και πολυ καιρο.

Αποσυνδεδεμένος itom32

• Administrator
  • Gold
  • Eyes on the Stars
    • Προφίλ
« Απάντηση #34 στις: Ιούνιος 03, 2016, 12:46:25 πμ »
Υπάρχουν αξιόλογοι ανθρωποι οπως ο microvios o Freethan και πολλοί άλλοι που προσπάθησαν να ανεβάσουν το φόρουμ όπως μπορούσαν,αλλα αναγκάστηκαν να σταματησουν να γράφουν για τους δικους τους σοβαρους λόγους.
Υπάρχουν αρκετοι που έχουν πουλήσει το sf και πλέον δεν γράφουν.
Υπάρχουν αρκετοί που προτιμησαν την ομάδα του φατσαμπουκίου και επισης σταμάτησαν να γράφουν.
Υπήρξαν και αρκετες προσπάθειες με πανελληνιες συναντησεις ωστε να φτιάξουμε μια ομάδα σε στυλ club.Οπως των vstrom,ducatisti κλπ.Δεν προχώρησε ούτε αυτό.
Υπάρχει και το ανεξήγητο το να υπάρχουν τουλάχιστον 30-40 νεα μέλη απο τα οποια δεν γράφει ούτε ένα.Και όταν λέω δεν γράφει εννοώ δεν ανοίγει ούτε τόπικ στα νεα μελη για να συστηθεί και να πει ένα γειά στους υπόλοιπους,παρ'ολο που  τουλάχιστον αυτό είναι υποχρεωτικό απο τους κανόνες του φόρουμ και υπάρχει μόνιμη υπενθύμιση γι'αυτό επάνω δεξια στην οθονη.Φυσικά τα μέλη αυτά διαγράφονται μετα το πέρας κάποιων ημερών.
Προσωπικά δεν με νοιάζει καθόλου,πόσο πολλοί ήμαστε,όσο η ποιότητα αυτών που ήμαστε στο φόρουμ.Την ποιότητα μοτοσυκλετισμού,υπο όλες τις εννοιες του μοτοσυκλετισμου εαν θες.Ωστόσο άλλοι τα κατάφεραν: http://www.mototriti.gr/data/news/preview_news/82248.asp
Δόξα τον θεό εδώ εχω γνωρίσει σύντροχους που παραμενουμε φίλοι και όσο μπορουμε μοιραζόματε εμπειρίες σε βολτες,εκδρομες,προβληματα τεχνικης φύσης κλπ.
Εχουμε απίστευτη βιβλιοθηκη με τα πάντα ή σχεδόν τα πάντα σε σχέση με το NC31 αλλα και αρκετά άλλα σπάνια μοντελα της Ιαπωνικής αγοράς.Αυτό εγινε με πολύ κόπο απο το 2004 που υπάρχει αυτό το φόρουμ,απο αρκετα μέλη που αγάπησαν το φορουμ και το superfour.
Απο την πλευρά των admin θέλω να πιστευω πως κάνουμε κι εμεις οτι μπορουμε για να κρατηθεί το φορουμ ζωντανό.Προσωπικά κάνω και θα συνεχίσω να κάνω οτι περνα απο το χέρι μου ωστε το φορουμ να συνεχίσει να υπάρχει και να βελτιώνεται.Για το τελευταίο να είστε βέβαιοι.Αλλα μην ξεχνάτε:

• Silver
  • *
    • Προφίλ
« Απάντηση #35 στις: Ιούνιος 10, 2016, 07:45:58 μμ »
Γιαννη τι να πω τα ειπες ολα εσυ....και εγω μετα απο πολλες προσωπικες περιπετειες  γραφω και μπαινω μετα απο πολυ καιρο....Καλη μας συνεχεια και παντα να προτιμουμε την ποιοτητα απο την ποσοτητα!!!

Αποσυνδεδεμένος TEOS CB SF

• VIP
  • οποιος φοβαται πεφτει και κοιμαται
    • Προφίλ
« Απάντηση #36 στις: Ιούνιος 10, 2016, 10:58:02 μμ »
Η δυναμική επιστροφή του headmaster. ...

Αποσυνδεδεμένος stam

• Δημοφιλές μέλος
    • Προφίλ
« Απάντηση #37 στις: Ιούνιος 11, 2016, 12:52:32 μμ »
Πράγματι έχει γίνει τρομερή δουλειά από πολλά παιδιά σε αυτό το φόρουμ για να μαζευτούν όλες αυτές οι πληροφορίες. Πίστεύω οτι υπάρχουν τεχνικές πληροφορίες που σε οποιοδηποτε συνεργείο και να πηγαίναμε δεν θα καθόντουσαν να ασχοληθούν για να δώσουν λύση (π.χ τσιμούχες πισω αμορτισερ).
Μια πρόταση που θα θέλα να κάνω και είμαι προθυμος στο να βοηθήσω να γίνει λίγο καλύτερο το φόρουμ έιναι να ομαδοποιούσαμε λίγο τα θέματα δηλαδή να φτιάχναμε κατηγορίες π.χ φρένα, αναρτήσεις , ηλεκτρικά κ.α ωστέ να είναι λίγο πιο εύκολο το ψάξιμο. Δεν ξέρω αν συμφωνείτε και πως σας φαίνεται αυτη η ιδεά

Αποσυνδεδεμένος itom32

• Administrator
  • Gold
  • Eyes on the Stars
    • Προφίλ
« Απάντηση #38 στις: Ιούνιος 11, 2016, 12:57:55 μμ »
Nαι Stam είναι καλη ιδέα και σε ευχαριστω για το ενδιαφέρον σου.Θα προσπαθησω με τον Headmaster να φτιαξουμε κατι πάνω σ'αυτο.

Αποσυνδεδεμένος stam

• Δημοφιλές μέλος
    • Προφίλ
« Απάντηση #39 στις: Ιούνιος 11, 2016, 01:00:41 μμ »
Θα προσπαθησω και εγω να σου στειλω θέματα που πιστευω οτι μπορουν να μπουν σε εναν φάκελο να μου πεις και την γνώμη σου. 

Αποσυνδεδεμένος itom32

• Administrator
  • Gold
  • Eyes on the Stars
    • Προφίλ
« Απάντηση #40 στις: Ιούνιος 11, 2016, 01:01:46 μμ »
Οκ,να είσαι καλά Stam.

• Silver
  • *
    • Προφίλ
« Απάντηση #41 στις: Ιούνιος 14, 2016, 09:38:27 πμ »
Η δυναμική επιστροφή του headmaster. ...

Χεχε να σε καλα αγορινα!! O0 O0

Αποσυνδεδεμένος alkiviadis

• Ενεργό μέλος
    • Προφίλ
    • tsapuklis.gr
« Απάντηση #42 στις: Ιούνιος 14, 2016, 01:37:49 μμ »
καλησπέρα.Ομολογώ ότι με αυτή την σελιδοποίηση έγινε ποιό χρηστικό και ακριβές το φόρουμ! συγχαρητήρια!!!1 :)

Αποσυνδεδεμένος microvios

• VIP
  • I have nothing to say and I damn well will say it
    • Προφίλ
    • mativision
« Απάντηση #43 στις: Σεπτέμβριος 14, 2016, 07:56:40 μμ »
Ποιός τόλμησε να γράψει το όνομά μου με "K" αντί για "C"!!!!

Όντως έχει νεκρώσει πολύ. Και αυτο που μου κάνει πιο πόλυ εντύπωση είναι οτι ο mikrovios που είχε ξεκινήσει αυτο το θέμα και έγραφε και συχνα έχει εξαφανιστει εδω και πολυ καιρο.

It ain't over till it's over

Αποσυνδεδεμένος microvios

• VIP
  • I have nothing to say and I damn well will say it
    • Προφίλ
    • mativision
« Απάντηση #44 στις: Σεπτέμβριος 14, 2016, 08:00:11 μμ »
Να σας πώ, έχει αρχίσει και μου τη βαράει εδώ στο Λονίνο, είμαι χωρίς το CB ENA ΧΡΟΝΟ ΤΩΡΑ (σε λίγες μέρες κλείνω επίσημα...)

Το έχω οδηγήσει μόλις τρείς φορές, σε σύντομες επισκέψεις στην Αθήνα και μου ΛΕΙΠΕΙ ΠΟΛΥ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟΟΟΟΟΟ.

Οπότε σκέφτομαι να αρχίσω ένα ημερολόγιο απουσίας και φαντασιώσεων.

Δεν ξέρω πως και για πόσο θα τα καταφέρω, εδώ είναι ζόρικα τα πράγματα (όχι φραπεδιές σε Λευκούς Πύργους, βόλτες σε Ναύπλια και άλλες τέτοιες ιστορίες).

Κάτι θα σκεφτώ.
It ain't over till it's over