Αποστολέας Θέμα: καλυμπρα-ισιωμα μπροστινων  (Αναγνώστηκε 531 φορές)

Αποσυνδεδεμένος kotsidas

• Γνωστό μέλος
  • **
    • Προφίλ
καλυμπρα-ισιωμα μπροστινων
« στις: Μάιος 17, 2016, 06:21:47 μμ »
παιδες καλησπερα μιασ κι ειμαι καλα ειπα να παω απο το συνεργειο που ειναι το κοριτσι μου λαβωμενο να δω τι περισεψε κι αν αξιζει ο κοπος να το φτιαξω τα πραγματα λοιπον εχουν ωσ εξης
1.σπασμενο καπακι μοτερ αριστερα και βαση μαρσπιε
2τεποζιτο απο αριστερα χωμενο μεσα
3σπασμενο καβουκι οργανων μεσα εξω
4ουρα και φτερο μπροστα μαζευονται
5 στραβα μπροστινα
6σκελετος χρηζει μετρημα
7στραβο τιμονι
8σπασμενος διακοπτης αριστερα
9μπροστηνη ζαντα σχεδον τετραγωνη
η σκεψη ειναι αν ο σκελετος ειναι κομπλε να καταφυγω στην λυση ενος ολοκληρου για ανταλακτικα εχει κανεις κανενα μαστορα στην αθηνα ο οποιος να πει με σιγουρια αν ο σκελετος ειναι κομπλε? πιστευετε αξιζει να κανω κατι τετοιο? ακουω γνωμες...

Αποσυνδεδεμένος TEOS CB SF

• VIP
  • οποιος φοβαται πεφτει και κοιμαται
    • Προφίλ
Απ: καλυμπρα-ισιωμα μπροστινων
« Απάντηση #1 στις: Μάιος 18, 2016, 09:36:52 πμ »
Ίσως να είναι καλύτερα να βρεις ένα μέτριο αλλά ατρακαριστο και να βάλεις πάνω σε εκείνο τα δικά σου καλά πράγματα μιας και το κατέχεις το αντικείμενο από ότι κατάλαβα. ... η γνώμη μου είναι ότι θα σου βγει κ πιο οικονομικά  ;) .....

Αποσυνδεδεμένος kotsidas

• Γνωστό μέλος
  • **
    • Προφίλ
« Απάντηση #2 στις: Μάιος 18, 2016, 07:14:48 μμ »
βρηκα ενα version r parathmeno για 500 και το σκεφτομαι στο μεταξυ πριν πεσω ετοιμαζα ανακατασκευη και εχω πολλα πραγματα στα κουτια τους χωρια που ειμαστε χρονια μαζι και δεν θελω να την αποχωριστω..

Αποσυνδεδεμένος itom32

• Administrator
  • Gold
  • Eyes on the Stars
    • Προφίλ
« Απάντηση #3 στις: Μάιος 18, 2016, 08:06:04 μμ »
Φίλε kotsida,σε όλα όσα σκέφτεσαι,ένα είναι το βασικό.Για πόσα χρόνια ακόμη,θες να έχεις συντροφιά το sf.Εγώ πχ και μεγαλύτερη μοτο να επαιρνα το r μου,δεν το άλλαζα με τίποτα και γερνώ μαζί του. 8) Κατα τα άλλα αφού τεχνικά το κατέχεις το θέμα τοτε go4it!!

Αποσυνδεδεμένος kotsidas

• Γνωστό μέλος
  • **
    • Προφίλ
« Απάντηση #4 στις: Μάιος 18, 2016, 10:47:28 μμ »
φιλε και συντροχε itom  το cb για μενα δεν ειναι μοτο ειναι τροπος ζωης και οπως λεει κι ο λαος η πρωτη αγαπη δεν ξεχνιεται και harley να παρω που ειναι ονειρο ζωης .........
ΤΟ CB ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΤΟ!!!!!!!!!!!!