Αποστολέας Θέμα: 2 χρονια στο forum των cb  (Αναγνώστηκε 390 φορές)

Αποσυνδεδεμένος TEOS CB SF

• VIP
  • οποιος φοβαται πεφτει και κοιμαται
    • Προφίλ
2 χρονια στο forum των cb
« στις: Ιούνιος 03, 2016, 09:16:51 πμ »
Σύντροφοι εχθές διαπίστωσα ότι έχω επέτειο σαν μέλος στο φόρουμ εδώ κ δυο χρόνια. ... η εγγραφή μου στο φόρουμ έγινε μετά από ένα πρόβλημα που αντιμετώπιζα με την (Καλή ) μου και ψάχνοντας στο Google βρέθηκα εντός του Φόρουμ  (σημειώνω ότι έχω μαύρα μεσάνυχτα από Διαδίκτυο κτλ ) Λοιπόν για δύο χρόνια μετά σήμερα και βρίσκοντας λύσεις σε πολλά θέματα σε ένα μηχανάκι που είναι μοντέλο του 94 και το έχω από το 2001 με πολλές ώρες πάνω στην σέλα ,τα πράγματα που έμαθα εδώ μέσα για αυτήν δεν υπήρχε περίπτωση να τα μάθω πουθενά αλλού .... βέβαια η αγάπη μου για το συγκεκριμένο μηχανάκι πλέον είναι μεγάλη έχουμε κ 15 χρόνια μαζί. .... Ένα μεγάλο ευχαριστώ στον φίλο itom για την βοήθεια και συμπαράσταση σε Θέματα που αφορούν την μηχανή και όχι μόνο .... Και ένα μπράβο σε όλους όσους εργάστηκαν για να συγκεντρωθεί όλο αυτό το υλικό για την μηχανή μας .....

Αποσυνδεδεμένος itom32

• Administrator
  • Gold
  • Eyes on the Stars
    • Προφίλ
Απ: 2 χρονια στο forum των cb
« Απάντηση #1 στις: Ιούνιος 03, 2016, 06:09:01 μμ »
Eυχαριστώ για τα καλά σου λόγια Τeo.Eυχoμαι να είμαστε πολλα χρονια ακόμη παρέα στο go4it και on the road.

Αποσυνδεδεμένος Headmaster

• Silver
  • *
  • Drive like u STOLE it!!
    • Προφίλ
Απ: 2 χρονια στο forum των cb
« Απάντηση #2 στις: Ιούνιος 10, 2016, 07:39:49 μμ »
Τεο για τετοια ατομα σαν και εσενα δημιουργηθηκε, απο ατομα που εχουμε την ιδια αγαπη για το CB και τις μηχανες γενικα