Αποστολέας Θέμα: Νεοι Θυγατρικοι πινακες  (Αναγνώστηκε 491 φορές)

Αποσυνδεδεμένος Headmaster

• Silver
  • *
  • Drive like u STOLE it!!
    • Προφίλ
Νεοι Θυγατρικοι πινακες
« στις: Ιούνιος 14, 2016, 09:34:03 πμ »
Οπως πειρατε χαμπαρι πολλα θεματα εχουν μετακινηθει μαζικα.....!!!Μην φοβαστε δεν χαθηκαν(ελπιζω!!! :o)

Απλως με παροτρυνση απο τον Itom και ενα πρωτο ξεσκαρταρισμα που εκανε ο Stam(ευχαριστουμε) δημιουργηθηκαν θυγατρικοι πινακες με τις τεχνικες συζητησεις μας για να βρισκουμε μια ακρη στον δαιδαλο γνωσεων που εχουν τα μελη αυτου του φορουμ αλλα και να βοηθηθουμε ολοι να βρισκουμε πιο ευκολα αυτο που ψαχνουμε!!!

Ειμαστε βεβαια ανοικτοι σε προτασεις για το κατι παραπανω

Ευχαριστουμε λοιπον stam & itom  ...αλλα και τον γειτονα μου που μου προσφερε το wifi του(χωρις να το ξερει βεβαια χιχιχιχι) για να κανω την δουλεια...!!

Αποσυνδεδεμένος itom32

• Administrator
  • Gold
  • Eyes on the Stars
    • Προφίλ
Απ: Νεοι Θυγατρικοι πινακες
« Απάντηση #1 στις: Ιούνιος 17, 2016, 05:05:21 μμ »
Η ιδέα ήταν του Stam,τον οποίο κι εγώ θέλω να ευχαριστήσω για την επιλογή των θεμάτων ανα πίνακα.Αν και απο όσο βλέπω εμειναν κάποια θεματα ακαλυπτα.Πχ Λαδολογιες-φίλτρα,ντιζες-ρουλεμαν,μοτερ.Αργοτερα ισως μπουν δυο τρεις ακόμη υποπίνακες,αλλα και ετσι να μεινουμε πλεον η πλοηγηση στο φόρουμ είναι ευκολότερη.

Αποσυνδεδεμένος stam

• Δημοφιλές μέλος
    • Προφίλ
« Απάντηση #2 στις: Ιούνιος 17, 2016, 06:25:18 μμ »
Μόλις ξαναβρώ λίγο χρόνο (πιστεύω μέσα στο ΣΚ) θα προσπαθήσω να δω και τα υπόλοιπα θέματα. Πιστεύω θα προκυψουν κατηγορίες αξεσουάρ, εξοπλισμός μηχανής αναβάτη και άλλα. Πάντως απο την στιγμή που έγινε η πρώτη ομαδοποίηση θα μου έιναι πιο εύκολο τώρα. Υπάρχουν και κάποια θέματα που μπορει να ανήκουν σε δυο κατηγορίες ταυτόχρονα σε αυτή την περιπτωση τι λέτε να κάνουμε?

Αποσυνδεδεμένος itom32

• Administrator
  • Gold
  • Eyes on the Stars
    • Προφίλ
« Απάντηση #3 στις: Ιούνιος 17, 2016, 06:32:42 μμ »
Ναι οντως υπάρχουν και τετοια μυνηματα.Εγω οταν αναφέρεται η ανακάλυψη-λύση του προβλήματος του θεματος,τοποθετω και στον αναλογο πίνακα.

Αποσυνδεδεμένος TEOS CB SF

• VIP
  • οποιος φοβαται πεφτει και κοιμαται
    • Προφίλ
« Απάντηση #4 στις: Ιούνιος 17, 2016, 10:27:59 μμ »
Μπράβο σας για την δουλειά που κάνετε. ..