Αποστολέας Θέμα: Ηλεκτροστατική βαφή ζαντών-repsol project  (Αναγνώστηκε 1567 φορές)

Αποσυνδεδεμένος itom32

• Administrator
  • Gold
  • Eyes on the Stars
    • Προφίλ
Απ: Ηλεκτροστατική βαφή ζαντών-repsol project
« Απάντηση #15 στις: Ιούνιος 14, 2017, 03:57:56 μμ »
Αναμένω φώτο με αποκάλυψη του ρεζερβουάρ. .. πολυ (ζεστά ) ντυμένη είναι η ρηνουλα  ;D
To bagster δεν το βγάζω αν πρώτα δεν παραλάβω το tank pad που εχω στη φωτο

Αποσυνδεδεμένος itom32

• Administrator
  • Gold
  • Eyes on the Stars
    • Προφίλ
« Απάντηση #16 στις: Ιούνιος 27, 2017, 07:56:28 μμ »
Περιμένοντας το tank pad το οποίο παίζει να έρχεται με πλοίο απο Ιαπωνία(είναι τρίτη εβδομάδα που το περιμένω)είπα να προσθέσω και αυτήν την μικρή λεπτομέρεια με αυτά τα αυτοκόλλητα στο πάνω μέρος του τεπόζιτου,μιας και μ'άρεσε πολύ το οπτικό αποτέλεσμα στο ρεζερβουάρ αυτού του cbr.

Συνδεδεμένος TEOS CB SF

• VIP
  • οποιος φοβαται πεφτει και κοιμαται
    • Προφίλ
« Απάντηση #17 στις: Ιούνιος 28, 2017, 04:31:00 μμ »
Σου ξανά είπα Γιάννη ότι την έχεις πολύ ντυμένη την ρινουλα. .. Κανόνισε καμία φορά να την δούμε χωρίς αυτό το μαύρο πράγμα πάνω στο ρεζερβουάρ  >:(

Epios70

• Επισκέπτης
« Απάντηση #18 στις: Ιούνιος 29, 2017, 05:09:10 μμ »
Γεια σου φιλε γιαννη.οταν είδα πρώτη φορά τις ζάντες είχα μια επιφύλαξη δεν μου αρεσει ζάντες μηχανή ίδιο χρώμα .τωρα κάτι πας να κανείς πάντως και εγώ θέλω να τη δω χωρίς το κάλυμα στο ντεπόζιτο.να σου πάνε όλα καλά έτσι κι αλλιώς κφιλε.εγω να δω ποτέ θα μάθω να ανεβάζω φωτό .

Αποσυνδεδεμένος itom32

• Administrator
  • Gold
  • Eyes on the Stars
    • Προφίλ
« Απάντηση #19 στις: Ιούλιος 03, 2017, 06:31:13 μμ »
Σταύρο θα σου έλεγα για το www.photobucket.com ή το http://imageshack.us/ στο οποίο ανεβάζεις (upload)το αρχείο φωτο που θες και μετά αντιγράφεις το λινκ του αρχείου που ανέβασες και κάνεις επικόλληση στο εδώ τόπικ στο οποίο γράφεις.
Σε εμένα πάντως απενεργοποίησαν τα link και καλά επειδή χρησιμοποιούσα το site τους για προβολή σε αλλα site και οχι για αποθήκευση.Με ζητησαν φυσικά χρήματα.Οπότε το άφησα να πάει στο καλό.
Αν δεν τα καταφέρεις με τον παραπάνω τρόπο και θες να βάζεις φώτο κατευθείαν εδω,δοκίμασε να είναι μικρης αναλυσης πχ 820X615.Πας στο σημείο στο κάτω μερος της οθόνης που λέει "Συνημμένα και άλλες επιλογές" και στο σημείο που λέει "Επισύναψη αρχείου" πατάς το σημείο που λέει "επιλογή αρχείου".Επιλέγεις την φώτο που θες.Αν είναι η φώτο στην ανάλυση που σε είπα θα εμφανιστεί η φωτογραφία.
Eπιτέλους ήρθε το tank pad oπότε ορίστε μία φωτο χωρίς το bagster μιας και το ζητήσατε εσύ και ο Θεόφιλος.