Αποστολέας Θέμα: Όταν σας εχω ανάγκη. ......  (Αναγνώστηκε 254 φορές)

Αποσυνδεδεμένος TEOS CB SF

• VIP
  • οποιος φοβαται πεφτει και κοιμαται
    • Προφίλ
Όταν σας εχω ανάγκη. ......
« στις: Νοέμβριος 02, 2017, 08:47:55 πμ »
Καταρχάς γεια σας ... Τα 4-5 χρόνια που ειμαι εντος του φόρουμ (cb ακιας είμαι από το 2001) παρατηρώ ότι τον τελευταίο καιρό 1-2 χρόνια στο φόρουμ παρόλο που γράφονται νέα μέλη δεν συμμετέχουν σε καμία συζήτηση Παρά μόνο όταν τους παρουσιαστεί κάποιο πρόβλημα στη μηχανή το οποίο δεν μπορούν να λύσουν. .Και φυσικά με το που βρουν την λύση δεν ξανά γράφουν ούτε για να μας πουν τον τρόπο που λύθηκε το πρόβλημα. .. απλά εξαφανίζονται. ..... Προσωπικά με λυπεί το φαινόμενο αυτό και από συζητήσεις που έχω κάνει με παλιότερα μέλη του Φόρουμ είναι και ο λόγος που δεν απαντάνε σε προβλήματα που αναγράφονται από "επισκέπτες -μέλη " .. Μάγκες ένα Φόρουμ από μόνο του δεν λέει τίποτα τα μέλη το κρατάνε ζωντανό ... Αυτά για την ώρα

Αποσυνδεδεμένος wolfi

• Δημοφιλές μέλος
  • Life begins at 45°.
    • Προφίλ
Απ: Όταν σας εχω ανάγκη. ......
« Απάντηση #1 στις: Νοέμβριος 02, 2017, 11:31:08 πμ »

μόνο όταν τους παρουσιαστεί κάποιο πρόβλημα στη μηχανή το οποίο δεν μπορούν να λύσουν. ... απλά εξαφανίζονται.
Μάγκες ένα Φόρουμ από μόνο του δεν λέει τίποτα τα μέλη το κρατάνε ζωντανό ... Αυτά για την ώρα

Πόσο ωραία τα είπες

Αποσυνδεδεμένος itom32

• Administrator
  • Gold
  • Eyes on the Stars
    • Προφίλ
Απ: Όταν σας εχω ανάγκη. ......
« Απάντηση #2 στις: Νοέμβριος 02, 2017, 05:35:45 μμ »
Θα ήθελα να πώ πολλά πάνω στο θέμα αυτό,αλλά άστο.Τα λέμε και στον επόμενο καφέ-τσίπουρο-μπύρα-μολότωφ-κλπ.