Αποστολέας Θέμα: Kάρτα μέλους go4it  (Αναγνώστηκε 768 φορές)

Αποσυνδεδεμένος panosp25

• Global Moderator
  • Δημοφιλές μέλος
    • Προφίλ
Απ: Kάρτα μέλους go4it
« Απάντηση #45 στις: Οκτώβριος 05, 2018, 06:40:58 μμ »
Απόστολε την Κυριακή τι κάνεις? Θα γίνει συνάντηση στη Λιβαδειά. Όσα μέλη δεν έχουν κάρτα μπορούν να προμηθευτούν την Κυριακή. Διαφορετικά θα μας ππει ο Alex.

Αποσυνδεδεμένος Alex400

• Δημοφιλές μέλος
    • Προφίλ
« Απάντηση #46 στις: Οκτώβριος 05, 2018, 06:57:12 μμ »
Υπάρχουν λίγες ακόμη . Ο Απόστολος θα πάρει , για τους επόμενους δεν υπόσχομαι ....jepe ας μην ξεχνάμε ότι ΔΕΝ έχουμε δικαίωμα να τις αναπαράγουμε ... Αν χαθεί η κάρτα δεν μπορώ να δώσω άλλη και οι κάρτες ΟΛΕΣ ήταν 49 .Ενημερωτικά περιμένω τιμές σε FERODO-BREMBO....  Απόστολε θα σου στείλω Προσωπικό μήνυμα για να επικοινωνήσουμε ,για την παραλαβή. :)                             

Αποσυνδεδεμένος JEPE

• Ενεργό μέλος
    • Προφίλ
« Απάντηση #47 στις: Οκτώβριος 05, 2018, 07:12:45 μμ »
Υπάρχουν λίγες ακόμη . Ο Απόστολος θα πάρει , για τους επόμενους δεν υπόσχομαι ....jepe ας μην ξεχνάμε ότι ΔΕΝ έχουμε δικαίωμα να τις αναπαράγουμε ... Αν χαθεί η κάρτα δεν μπορώ να δώσω άλλη και οι κάρτες ΟΛΕΣ ήταν 49 .Ενημερωτικά περιμένω τιμές σε FERODO-BREMBO....  Απόστολε θα σου στείλω Προσωπικό μήνυμα για να επικοινωνήσουμε ,για την παραλαβή. :)                           
κανόνισε για τακάκια γιατί σε βλέπω την Κυριακή να πατάς της δισκοπλακες με τα πόδια😛😛😛😛

Αποσυνδεδεμένος apostolos1

• Γνωστό μέλος
  • **
    • Προφίλ
« Απάντηση #48 στις: Οκτώβριος 09, 2018, 04:26:11 μμ »
Μετά από συνάντηση με το Alex 400 πήρα και εγώ την κάρτα μου Γιουπιιιιιι!!!!!

Αποσυνδεδεμένος nikos_panas

• Νέο μέλος
  • *
    • Προφίλ
« Απάντηση #49 στις: Οκτώβριος 17, 2018, 04:25:05 μμ »
Καλησπέρα σε όλους σήμερα έλαβα την κάρτα μέλους!!!!!

Αποσυνδεδεμένος vagkouts

• Γνωστό μέλος
  • **
    • Προφίλ
« Απάντηση #50 στις: Νοέμβριος 13, 2018, 10:21:02 μμ »

Καλησπέρα, μήπως έχει μείνει καμιά κάρτα και για μένα;;; :) Και αν πως θα μπορούσα να την παραλάβω;

Αποσυνδεδεμένος vagkouts

• Γνωστό μέλος
  • **
    • Προφίλ
« Απάντηση #51 στις: Νοέμβριος 14, 2018, 10:46:00 μμ »
Παρέλαβα και εγώ την κάρτα... :)

αλλά δεν είναι μόνο αυτό. Γνώρισα και τον Alex400 και τον ευχαριστώ για την υποδοχή στο go4it αλλά και για όλες τις μικρές και μεγάλες πληροφορίες που μοιράστηκε μαζί μου.

Ενδεικτικά να αναφέρω πως έμαθα ότι είμαι κάτοχος ενός F3V και πως με προσπάθεια και με υπομονή σε λίγο καιρό μέσα σε 10 λεπτά το πολύ ( ελπίζω να τα καταφέρω ) θα μπορώ να κάνω ένα σωρό εργασίες μόνος μου, που μέχρι πρότινος μου τις χρυσοπλήρωνα και δεν ξέρω αν γινόντουσαν καν......

Και πάλι ευχαριστώ!!!

Αποσυνδεδεμένος Alex400

• Δημοφιλές μέλος
    • Προφίλ
« Απάντηση #52 στις: Νοέμβριος 14, 2018, 11:07:58 μμ »
Καλώς σε βρίσκω και εδώ, σε ένα χώρο που φτιάχτηκε για να λύνει απορίες και να βοηθάει να συντηρούμε αυτά τα υπέροχα μηχανάκια σαν το δικό σου F 3V  VERSION S .  ;)