Αποστολέας Θέμα: T-Shirts-Nέα εκτύπωση  (Αναγνώστηκε 1197 φορές)

Αποσυνδεδεμένος panosp25

• Global Moderator
  • VIP
    • Προφίλ
Απ: T-Shirts-Nέα εκτύπωση
« Απάντηση #60 στις: Νοέμβριος 03, 2018, 12:13:16 μμ »
Δημήτρη ρέστα δεν θέλω. Άλλωστε πρέπει να συμπληρωθεί και το ποσό για το μπλουζάκι του Ψυχογιού και του Alkodi. Τώρα για την στάμπα κι εγώ το είχα σκεφτεί γιατι έτσι είναι και οι στάμπες της δουλειάς μου αλλά όπως και ο Γιάννης δεν ήθελα να μπλέξω την κατάσταση.

Αποσυνδεδεμένος Alex400

• Δημοφιλές μέλος
    • Προφίλ
« Απάντηση #61 στις: Νοέμβριος 03, 2018, 03:31:03 μμ »
Το καλό πράμα αργεί να γίνει !!! Δημήτρη πολλά ευχαριστώ για το τρέξιμο . Ελπίζω να μην έβαλες απ τη τσέπη σου για να καλύψεις το λάθος ...[Σε έχω ικανό...] Ρέστα δεν θέλω, να πάνε στα μπλουζάκια ALKODI-Ψυχογιός .Να ορίσεις  συνάντηση στο μαγαζί σου για παραλαβή, να φάμε και κανένα σουβλάκι . Απόστολε εμείς από τρία . . .!!! ;D ;D ;D                       

Αποσυνδεδεμένος koutsg13

• Γνωστό μέλος
  • **
    • Προφίλ
« Απάντηση #62 στις: Νοέμβριος 03, 2018, 05:43:36 μμ »
Αν ήξερα ότι ήταν 8 ευρώ τα μακρυμάνικα, θα έπαιρνα ένα για μένα... Δεν πειράζει... Την επόμενη φορά!! Παιδιά εγώ είμαι από Κοζάνη, πως θα το παραλάβω?? Μπορώ να πω στον θείο μου που μένει στα κάτω Πατήσια να το πάρει, μιας και θα ανέβει σε λίγες μέρες?? Γιατί για Θεσσαλονίκη, λίγο δύσκολο να ανέβω λόγω χρόνου... Ευχαριστώ!

Αποσυνδεδεμένος koutsg13

• Γνωστό μέλος
  • **
    • Προφίλ
« Απάντηση #63 στις: Νοέμβριος 03, 2018, 05:45:12 μμ »
Αν ήξερα ότι ήταν 8 ευρώ τα μακρυμάνικα, θα έπαιρνα ένα για μένα... Δεν πειράζει... Την επόμενη φορά!! Παιδιά εγώ είμαι από Κοζάνη, πως θα το παραλάβω?? Μπορώ να πω στον θείο μου που μένει στα κάτω Πατήσια να το πάρει, μιας και θα ανέβει σε λίγες μέρες?? Γιατί για Θεσσαλονίκη, λίγο δύσκολο να ανέβω λόγω χρόνου... Ευχαριστώ!

Αποσυνδεδεμένος JEPE

• Δημοφιλές μέλος
    • Προφίλ
« Απάντηση #64 στις: Νοέμβριος 03, 2018, 06:51:42 μμ »
Koutsg13,έχουμε μακρυμάνικο μόνο σε large.αν σου κάνει να τα στείλω μαζί με το παιδικο υποψιν δεν είναι χοντρό φούτερ είναι ανοιξιατικο για αυτο κατέβηκε και η τιμή!!τώρα αν μπορεί από βδομάδα
Ο θείος σου θα είμαι Καλλιθέα δημοσθενους 48
Είναι ψησταριά!Ενημέρωσε με ποτέ θα έρθει και αν θες μακρυμανικο

Αποσυνδεδεμένος Alex400

• Δημοφιλές μέλος
    • Προφίλ
« Απάντηση #65 στις: Νοέμβριος 03, 2018, 08:30:07 μμ »

Αποσυνδεδεμένος billys07

• Γνωστό μέλος
  • **
    • Προφίλ
« Απάντηση #66 στις: Νοέμβριος 03, 2018, 08:47:53 μμ »
Καλησπερα ωραία δουλεια ποτε να περασω να παραλαβω τα μπλουζακια μ? Απο καλλιθεα?

Αποσυνδεδεμένος Panos400sf

• Γνωστό μέλος
  • **
    • Προφίλ
« Απάντηση #67 στις: Νοέμβριος 03, 2018, 10:08:36 μμ »
Πως θα γινει να παραλαβουμε και εμεις απο επαρχια???Θα υπαρξει καμια συναντηση???

Αποσυνδεδεμένος JEPE

• Δημοφιλές μέλος
    • Προφίλ
« Απάντηση #68 στις: Νοέμβριος 03, 2018, 11:19:09 μμ »
Λοιπόν για να μην γίνουμε μπαχαλο όσοι έχουν
Παραγγειλη μπλουζάκια το Σάββατο 10 Νοεμβρίου
Στης19:30 δημοσθενους 48 Καλλιθέα παράδοση 
Και φαγοπότι!!οποίος από επαρχία μπορεί να έρθει καλώς ειδάλλως με κούριερ η ΕΛΤΑ(χρέωση δική του)!!περιμένω απαντήσεις ως την Πέμπτη να φτιάξω τον χώρο!!alex400 να δω πως θαρρείς😜😜

Αποσυνδεδεμένος Alex400

• Δημοφιλές μέλος
    • Προφίλ
« Απάντηση #69 στις: Νοέμβριος 04, 2018, 12:06:08 πμ »
Δημήτρη ήξερες πόσο ήθελα αυτά τα μπλουζάκια , τώρα μπορούμε να πούμε ότι κάτι ακόμα προχώρησε. Αν χρειαζόταν και με τα πόδια θα ερχόμουν για να τα πάρω.....Και πάλι ΜΠΡΑΒΟ  ΔΗΜΗΤΡΗ . :)             

Αποσυνδεδεμένος toteras

• Ενεργό μέλος
    • Προφίλ
« Απάντηση #70 στις: Νοέμβριος 04, 2018, 10:14:07 πμ »
Και φαγοπότι!!οποίος από επαρχία μπορεί να έρθει καλώς ειδάλλως με κούριερ η ΕΛΤΑ(χρέωση δική του)!!περιμένω απαντήσεις ως την Πέμπτη να φτιάξω τον χώρο!!alex400 να δω πως θαρρείς😜😜
Δημήτρη μάλλον θα περάσω μετά της συζύγου και τέκνου. Αν αλλάξει κάτι και δεν μπορέσω θα σε ειδοποιήσω εγκαίρως. Ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όλους για τις ενέργειες σας και το τρέξιμο.

Αποσυνδεδεμένος koutsg13

• Γνωστό μέλος
  • **
    • Προφίλ
« Απάντηση #71 στις: Νοέμβριος 04, 2018, 03:42:22 μμ »
Koutsg13,έχουμε μακρυμάνικο μόνο σε large.αν σου κάνει να τα στείλω μαζί με το παιδικο υποψιν δεν είναι χοντρό φούτερ είναι ανοιξιατικο για αυτο κατέβηκε και η τιμή!!τώρα αν μπορεί από βδομάδα
Ο θείος σου θα είμαι Καλλιθέα δημοσθενους 48
Είναι ψησταριά!Ενημέρωσε με ποτέ θα έρθει και αν θες μακρυμανικο
Δεν υπάρχει περίπτωση να χωρέσω στο large...😜😜😜...
Αν υπάρχει κανένα κοντομάνικο  xxl τότε οκ!! Όσο για τον θείο μου, θα τον ρωτήσω και θα σου πω σύντομα, αν και είναι λίγο μακριά η Καλλιθέα από τα Πατήσια... Ευχαριστώ!!

Αποσυνδεδεμένος itom32

• Administrator
  • Gold
  • Eyes on the Stars
    • Προφίλ
« Απάντηση #72 στις: Νοέμβριος 05, 2018, 02:48:10 μμ »
Jepe για την παραγγελία του βόρειου τιμ θα επιμεληθεί ο Αmmo77 ο οποίος κατεβαίνει στα μέρη σας,οπότε γλιτώνουμε τα μεταφορικά-courier κλπ.Αντε καλά σουβλάκια όλοι μαζί.Ζηλεύω... :-[

Αποσυνδεδεμένος JEPE

• Δημοφιλές μέλος
    • Προφίλ
« Απάντηση #73 στις: Νοέμβριος 05, 2018, 03:07:12 μμ »
Κύριε Ιωάννη μιλήσαμε με τον ammo.τον περιμενω
Με πιτογυρα😃😃!!

Αποσυνδεδεμένος toteras

• Ενεργό μέλος
    • Προφίλ
« Απάντηση #74 στις: Νοέμβριος 05, 2018, 07:29:53 μμ »
Δημήτρη μάλλον θα περάσω μετά της συζύγου και τέκνου. Αν αλλάξει κάτι και δεν μπορέσω θα σε ειδοποιήσω εγκαίρως. Ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όλους για τις ενέργειες σας και το τρέξιμο.
Δυστυχώς άκυρο. Το Σάββατο είναι η γιορτή του μικρού (Ορέστης) και θα ερχομασταν όλοι μαζί να το γιορτάσουμε. Αλλά τελικά η νονά του ετοίμασε γιορτή και δεν θα έρθω. Θα κανονίσουμε άλλη φορά με άλλο τρόπο Δημήτρη. :'(