Αποστολέας Θέμα: T-Shirts-Nέα εκτύπωση  (Αναγνώστηκε 1077 φορές)

Αποσυνδεδεμένος koutsg13

• Γνωστό μέλος
  • **
    • Προφίλ
Απ: T-Shirts-Nέα εκτύπωση
« Απάντηση #45 στις: Οκτώβριος 11, 2018, 10:22:45 πμ »
Παιδιά καλησπέρα κι από εμένα. Ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει η δυνατότητα να ξαναβγει σε παιδικό νούμερο, γιατί την προηγούμενη φορά είχα πάρει 2 για μένα ένα για την γυναίκα μου και ένα παιδικό νούμερο 3 για την κόρη... Τώρα που ήρθε και ο γιος, πρέπει να "κλείσει" το σετ... Οπότε αν μπορεί να βγει παιδικό μπλουζάκι σε μαύρο νούμερο 8,για 8 ετών δηλαδή, για να χωράει στην κόρη και ο γιος να έχει το άλλο, τότε θέλω κι εγώ ένα. Ευχαριστώ! Θα περιμένω απάντηση! Καλό βράδυ!
.       
Μίλησα σήμερα με την εταιρία και με ενημέρωσε ότι έχουν οπότε σε συμπληρώνω ένα  tshirt για 8χρονων
Ευχαριστώ πολύ!
Να ρωτήσω, εγώ πως θα το παραλάβω?? Έχω στην Αθήνα τον θείο μου, αν δεν μπορεί να γίνει αποστολή, θα κανονίσω να το παραλάβει αυτος

Αποσυνδεδεμένος JEPE

• Ενεργό μέλος
    • Προφίλ
« Απάντηση #46 στις: Οκτώβριος 11, 2018, 01:08:08 μμ »
Koutsg13 μολις ετοιμαστούν τα μπλουζάκια θα ενημερώσω ώστε η να βρεθούμε όλοι μαζί η να γίνει αποστολη με ταχυδρομείο (κούριερ)είμαστε ακόμα στο στάδιο της παραγγελίας καταμέτρησης όταν είναι έτοιμα θα ενημερώσω άμεσα!! Η υιμη είναι 5τα tshirt 11τα φούτερ!!

Αποσυνδεδεμένος Alex400

• Δημοφιλές μέλος
    • Προφίλ
« Απάντηση #47 στις: Οκτώβριος 11, 2018, 01:31:26 μμ »
Θα πρέπει να δούμε και τα χρήματα για τα μπλουζάκια Ψυχογιού-Alkodi. ::)     

Αποσυνδεδεμένος koutsg13

• Γνωστό μέλος
  • **
    • Προφίλ
« Απάντηση #48 στις: Οκτώβριος 11, 2018, 09:12:17 μμ »
Koutsg13 μολις ετοιμαστούν τα μπλουζάκια θα ενημερώσω ώστε η να βρεθούμε όλοι μαζί η να γίνει αποστολη με ταχυδρομείο (κούριερ)είμαστε ακόμα στο στάδιο της παραγγελίας καταμέτρησης όταν είναι έτοιμα θα ενημερώσω άμεσα!! Η υιμη είναι 5τα tshirt 11τα φούτερ!!
11 ευρώ??? Δελεαστική τιμή!!! Είναι καλή ποιότητα?? Το σχέδιο θα είναι όπως τα μπλουζάκια ή μικρό στα δεξιά??

Αποσυνδεδεμένος JEPE

• Ενεργό μέλος
    • Προφίλ
« Απάντηση #49 στις: Οκτώβριος 12, 2018, 02:05:47 πμ »
Είναι το ίδιο ακριβώς σε μακρύ μανίκι (ψιλό ανοιξιάτικο όχι χοντρό ύφασμα) και το σχέδιο όπως στα κοντομανικασυο κέντρο!!

Αποσυνδεδεμένος koutsg13

• Γνωστό μέλος
  • **
    • Προφίλ
« Απάντηση #50 στις: Οκτώβριος 12, 2018, 11:50:31 πμ »
Είναι το ίδιο ακριβώς σε μακρύ μανίκι (ψιλό ανοιξιάτικο όχι χοντρό ύφασμα) και το σχέδιο όπως στα κοντομανικασυο κέντρο!!
Κατάλαβα... Νόμιζα φούτερ... Δεν πειράζει!! Μόνο το κοντομάνικο!

Αποσυνδεδεμένος billys07

• Γνωστό μέλος
  • **
    • Προφίλ
« Απάντηση #51 στις: Οκτώβριος 27, 2018, 06:14:04 μμ »
Καλησπερα παιδια ποτε πρεπει να παμε να δωσουμε τα λεφτα; καμια ενημερωση;

Αποσυνδεδεμένος JEPE

• Ενεργό μέλος
    • Προφίλ
« Απάντηση #52 στις: Οκτώβριος 27, 2018, 09:33:14 μμ »
Καλησπέρα!τα μπλουζάκια προχωρανε έχουν πάει για την στάμπα!αν όλα πάνε καλά πιστεύω σε καμμιά βδομάδα να τα έχουμε😀😀!είχαμε μόνο μια αλλαγή στο μακρυμάνικο και θα κατέβει λίγο η τιμή😎 μόλις έχω ενημέρωση θα σας πω και για τα χρήματα!!ευχαριστώ και συγνώμη που άργησα να ενημερώσω!!

Αποσυνδεδεμένος koutsg13

• Γνωστό μέλος
  • **
    • Προφίλ
« Απάντηση #53 στις: Οκτώβριος 28, 2018, 03:44:36 μμ »
Καλησπέρα!τα μπλουζάκια προχωρανε έχουν πάει για την στάμπα!αν όλα πάνε καλά πιστεύω σε καμμιά βδομάδα να τα έχουμε😀😀!είχαμε μόνο μια αλλαγή στο μακρυμάνικο και θα κατέβει λίγο η τιμή😎 μόλις έχω ενημέρωση θα σας πω και για τα χρήματα!!ευχαριστώ και συγνώμη που άργησα να ενημερώσω!!
Τι αλλαγή και πόσο θα κατέβει;;

Αποσυνδεδεμένος TEOS CB SF

• VIP
  • οποιος φοβαται πεφτει και κοιμαται
    • Προφίλ
« Απάντηση #54 στις: Οκτώβριος 30, 2018, 08:51:12 πμ »
Itom ,όταν φτάσουν και στα βόρεια τα μπλουζάκια νομίζω ότι επιβάλλεται να οργανωθεί καφές  >:D

Αποσυνδεδεμένος itom32

• Administrator
  • Gold
  • Eyes on the Stars
    • Προφίλ
« Απάντηση #55 στις: Οκτώβριος 30, 2018, 04:28:50 μμ »
Itom ,όταν φτάσουν και στα βόρεια τα μπλουζάκια νομίζω ότι επιβάλλεται να οργανωθεί καφές  >:D
Μα βέβαια,εννοείται.

Αποσυνδεδεμένος JEPE

• Ενεργό μέλος
    • Προφίλ
« Απάντηση #56 στις: Νοέμβριος 03, 2018, 10:53:31 πμ »
Καλημέρα σε όλους!!εχτές το βράδυ είχα την
Παραλαβή από τα μπλουζάκια!!είχαμε κάποια ψιλομπερδεματα αλλά πιστεύω ότι μας βγήκε
σε καλό!αρχίζω λοιπόν!1)οι μαρκα που έχουμε πει
Ειναι fruit of the loom εκτός από τα υπερμεγέθη
Που  δεν είχε και μας έβαλε bc στα μακρυμανικα
2)από λάθος του ανθρώπου στην εκτυπωση  στα
Μακρυμάνικα βλέποντας το coral μας έβαλε Καί της δυο στάμπες(την μικρή πάνω αριστερά
στο στήθος και την μεγάλη στην πλάτη)ανεβάζοντας το κοστολογιο!μετά από ενημέρωση του και για εξιλέωση για το λάθος του
μας εκτύπωσε και της κοντομανικες με της δυο στάμπες χωρίς αλλαγή στην τιμή!οποίος τώρα δεν θέλει να πάρει την παραγγελία του θα το σεβαστω απόλυτα!ητιμη για τα κοντομανικες είναι στα 5 ευρω (σε νέα παραγγελία θα πάει 6.50με της δυο
Στάμπες) και τα μακρυμάνικα είναι στα 8 ευρώ (που θα παραμείνει και σε νέα παραγγελία)!ευχαριστώ και συγνώμη για το μακροσκελές μνμ
Και το οποίο λάθος έχει γίνει!!
Υγ?φωτο θα ανεβάσω το απόγεύμα μεσω του alex400 γιατί δεν τοχω καταλάβει πως ανεβαίνουν στο φόρουμ!!

Αποσυνδεδεμένος panosp25

• Global Moderator
  • Δημοφιλές μέλος
    • Προφίλ
« Απάντηση #57 στις: Νοέμβριος 03, 2018, 11:15:58 πμ »
Δημήτρη εγώ επιθυμώ να παραλάβω και με τη νέα τιμή. Η διαφορά νμίζω είναι 7€?

Αποσυνδεδεμένος JEPE

• Ενεργό μέλος
    • Προφίλ
« Απάντηση #58 στις: Νοέμβριος 03, 2018, 11:50:06 πμ »
Πανό η αρχική ήταν στα 11 και τώρα στα 8οποτε εχεις και ρέστα!απλώς λέω ότι μπορεί να μην αρέσει σε κάποιον η διπλή στάμπα μπρος πίσω!

Αποσυνδεδεμένος itom32

• Administrator
  • Gold
  • Eyes on the Stars
    • Προφίλ
« Απάντηση #59 στις: Νοέμβριος 03, 2018, 12:03:08 μμ »
Για το βόρειο τιμ όλα καλά,μαλιστα κάποιοι τα ήθελαν έτσι εξ αρχής αλλα δεν αναφερα τίποτα για να μην μπερδέψω την κατάσταση.Αρα όλα για καλό έγιναν.