Αποστολέας Θέμα: T-Shirts-Nέα εκτύπωση  (Αναγνώστηκε 504 φορές)

Αποσυνδεδεμένος koutsg13

• Γνωστό μέλος
  • **
    • Προφίλ
Απ: T-Shirts-Nέα εκτύπωση
« Απάντηση #45 στις: Οκτώβριος 11, 2018, 10:22:45 πμ »
Παιδιά καλησπέρα κι από εμένα. Ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει η δυνατότητα να ξαναβγει σε παιδικό νούμερο, γιατί την προηγούμενη φορά είχα πάρει 2 για μένα ένα για την γυναίκα μου και ένα παιδικό νούμερο 3 για την κόρη... Τώρα που ήρθε και ο γιος, πρέπει να "κλείσει" το σετ... Οπότε αν μπορεί να βγει παιδικό μπλουζάκι σε μαύρο νούμερο 8,για 8 ετών δηλαδή, για να χωράει στην κόρη και ο γιος να έχει το άλλο, τότε θέλω κι εγώ ένα. Ευχαριστώ! Θα περιμένω απάντηση! Καλό βράδυ!
.       
Μίλησα σήμερα με την εταιρία και με ενημέρωσε ότι έχουν οπότε σε συμπληρώνω ένα  tshirt για 8χρονων
Ευχαριστώ πολύ!
Να ρωτήσω, εγώ πως θα το παραλάβω?? Έχω στην Αθήνα τον θείο μου, αν δεν μπορεί να γίνει αποστολή, θα κανονίσω να το παραλάβει αυτος

Αποσυνδεδεμένος JEPE

• Γνωστό μέλος
  • **
    • Προφίλ
« Απάντηση #46 στις: Οκτώβριος 11, 2018, 01:08:08 μμ »
Koutsg13 μολις ετοιμαστούν τα μπλουζάκια θα ενημερώσω ώστε η να βρεθούμε όλοι μαζί η να γίνει αποστολη με ταχυδρομείο (κούριερ)είμαστε ακόμα στο στάδιο της παραγγελίας καταμέτρησης όταν είναι έτοιμα θα ενημερώσω άμεσα!! Η υιμη είναι 5τα tshirt 11τα φούτερ!!

Αποσυνδεδεμένος Alex400

• Δημοφιλές μέλος
    • Προφίλ
« Απάντηση #47 στις: Οκτώβριος 11, 2018, 01:31:26 μμ »
Θα πρέπει να δούμε και τα χρήματα για τα μπλουζάκια Ψυχογιού-Alkodi. ::)     

Αποσυνδεδεμένος koutsg13

• Γνωστό μέλος
  • **
    • Προφίλ
« Απάντηση #48 στις: Οκτώβριος 11, 2018, 09:12:17 μμ »
Koutsg13 μολις ετοιμαστούν τα μπλουζάκια θα ενημερώσω ώστε η να βρεθούμε όλοι μαζί η να γίνει αποστολη με ταχυδρομείο (κούριερ)είμαστε ακόμα στο στάδιο της παραγγελίας καταμέτρησης όταν είναι έτοιμα θα ενημερώσω άμεσα!! Η υιμη είναι 5τα tshirt 11τα φούτερ!!
11 ευρώ??? Δελεαστική τιμή!!! Είναι καλή ποιότητα?? Το σχέδιο θα είναι όπως τα μπλουζάκια ή μικρό στα δεξιά??

Αποσυνδεδεμένος JEPE

• Γνωστό μέλος
  • **
    • Προφίλ
« Απάντηση #49 στις: Οκτώβριος 12, 2018, 02:05:47 πμ »
Είναι το ίδιο ακριβώς σε μακρύ μανίκι (ψιλό ανοιξιάτικο όχι χοντρό ύφασμα) και το σχέδιο όπως στα κοντομανικασυο κέντρο!!

Αποσυνδεδεμένος koutsg13

• Γνωστό μέλος
  • **
    • Προφίλ
« Απάντηση #50 στις: Οκτώβριος 12, 2018, 11:50:31 πμ »
Είναι το ίδιο ακριβώς σε μακρύ μανίκι (ψιλό ανοιξιάτικο όχι χοντρό ύφασμα) και το σχέδιο όπως στα κοντομανικασυο κέντρο!!
Κατάλαβα... Νόμιζα φούτερ... Δεν πειράζει!! Μόνο το κοντομάνικο!