Αποστολέας Θέμα: Μοτοσυναντηση cb 2019 ..  (Αναγνώστηκε 956 φορές)

Αποσυνδεδεμένος stam

• Δημοφιλές μέλος
    • Προφίλ
Απ: Μοτοσυναντηση cb 2019 ..
« Απάντηση #105 στις: Φεβρουάριος 24, 2019, 01:10:44 μμ »
Εγώ ψήνομαι να έρθω αλλά το σκέφτομαι γιατί θα πρέπει να φύγω Σάββατο από εδώ. (Λόγω δουλειάς δύσκολο να λείψω Παρασκευή). Φαντάζομαι όλοι θα ξεκινήσετε Παρασκευή. Ξέρετε πως θα είναι το πρόγραμμα του τριήμερου?

Συνδεδεμένος panosp25

• Global Moderator
  • VIP
    • Προφίλ
« Απάντηση #106 στις: Φεβρουάριος 24, 2019, 03:07:36 μμ »
Εγώ να δηλώσω συμμετοχή για πολλοστή φορά στο camping η δεν χρειάζεται; Stam αν δεν σε ενοχλούν τα χιλιόμετρα απο Σάββατο σε Κυριακή νομίζω αξίζει τον κόπο!

Στάλθηκε από το κινητό μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος Razgriz

• Γνωστό μέλος
  • **
    • Προφίλ
« Απάντηση #107 στις: Φεβρουάριος 24, 2019, 06:49:11 μμ »
Καλησπέρα! Βρήκα επιτέλους το χρόνο να μπω και εδώ! Για όσους δεν με ξέρουν, είμαι ο Razgriz στο φόρουμ και ο Τάσος στη ζωή.....
Εχω δει την ανακοίνωση για την Ελάτη και αρχικά ημουν μέσα όσο δεν πηγαινε. Έπειτα είδα ότι πέφτει την ίδια ημερομηνία με την 1η επέτειο γάμου μου,οπότε μη τα πολυλογω, άλλαξα γνώμη.... Μια σκέψη μου είναι να κάνω ένα δικό μου διήμερο προς βόρεια Ελλάδα κάπου το καλοκαίρι. Είμαι σε σκέψη για το που. Όταν τελικά αποφασίσω,θα ενημερώσω μήπως κάποιος θέλει να έρθει παρέα. Φυσικά οι προτάσεις είναι  δεκτές. Καλώς σας ξαναβρήκα!

Στάλθηκε από το MYA-L41 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος apostolos

• Γνωστό μέλος
  • **
    • Προφίλ
« Απάντηση #108 στις: Φεβρουάριος 24, 2019, 08:07:08 μμ »
Αδελφε Panos 25 δεν χρειαζεται καθε φορα να λες οτι θα ερθεις σε εχω στις κρατησεις απλα το μυνημα ειναι για τους αναποφασιστους καλυτερα να κλεισουμε π.χ για 10 και ας ερθουν 8 Οσο για το προγραμμα την πρωτη μερα (παρασκευη)θα ειναι γνωριμια με τις αλλες ομαδες και θα μας δωσουν τους χωρους οπου θα κατασκηνωσουμε και θα υπαρχουν και 2 καντινες για φαι και ποτο Το Σαββατο εχει μουσικη διαφορα χαπενινκς που θα μας ενημερωσουν και θα υπαρχουν και αρνια σουβλιστα για ολους Οποτε και Σαββατο εαν ερθει καποιος θα περασει σουπερ και θα γυρισεουμε την Κυριακη ολη μαζι παρεα !!!

Αποσυνδεδεμένος Ποντιος χρηστος

• Ενεργό μέλος
  • Είμαι ο F ll N ο 92’
    • Προφίλ
« Απάντηση #109 στις: Φεβρουάριος 24, 2019, 10:09:45 μμ »
🇬🇷Ζωάρα
7 «‘σε παίρνει αριστερά μην το ζορίζεις ..

• Γνωστό μέλος
  • **
    • Προφίλ
« Απάντηση #110 στις: Μάρτιος 18, 2019, 12:37:12 μμ »
CBδακιδες καλημερα και καλη εβδομαδα οι μερες περναν και ο χρονος πλησιαζει για την ημερα που θα βρεθουμε στην Ελατη Μας εδωσαν αλλη μια βδομαδα παραταση για να δηλωσουμε τα ακριβει ατομα που θα συμμετεχουν στην κατασκηνωση Εαν ειναι καποιος που επιθυμει (οχι αυτοι που εχετε δηλωσει σε εμενα η στον Τομη)ευκαιρεια ειναι περιμενω νεα σας Καλη συνεχεια και παντα ορθιοι !!!! :) :) :)

Αποσυνδεδεμένος itom32

• Administrator
  • Gold
  • Eyes on the Stars
    • Προφίλ
« Απάντηση #111 στις: Μάρτιος 18, 2019, 04:24:40 μμ »
Αποστόλη λέω να δώσουμε έναν αριθμό 10 με 12 μοτο και ότι γίνει.Απο Θεσσαλονίκη λογικά θα είμαστε 5 με 6.

• Γνωστό μέλος
  • **
    • Προφίλ
« Απάντηση #112 στις: Μάρτιος 18, 2019, 07:18:00 μμ »
ITOM είσαι μέσα στο μυαλό μου αλλά από Θεσσαλονίκη είσαστε πιο πολύ!!!!

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk