Αποστολέας Θέμα: Μοτοσυναντηση cb 2019 ..  (Αναγνώστηκε 3089 φορές)

Αποσυνδεδεμένος apostolos

• Δημοφιλές μέλος
  • Τα πάντα όλα και τα κοάλα τίποτα._!
    • Προφίλ
Απ: Μοτοσυναντηση cb 2019 ..
« Απάντηση #135 στις: Ιούνιος 28, 2019, 06:45:09 μμ »
Στον χώρο θα υπάρχουν και καντίνες με φαΐ αναψυκτικά και μπίρες και θα έχει στηθεί και ένα γραφείο πληροφοριών Όσο ποιο νωρίς φτάσουμε τόσο καλύτερες θέσεις και επιλογές θα έχουμε στο κάμπινγκ. Η μοτοπαρέα από Αθηνά θα ξεκινήσει νωρίς 06:30 μέχρι την Κυριακή θα σας έχουμε την διαδρομή μέχρι το "Πέτρινο Γεφύρι Πύλης Τρικάλων" οπού θα βρεθούμε με την μοτοπαρέα της Θεσ/κης  για να πάμε όλοι μαζί στην Ελάτη !!!

Αποσυνδεδεμένος itom32

• Administrator
  • Gold
  • Eyes on the Stars
    • Προφίλ
« Απάντηση #136 στις: Ιούνιος 28, 2019, 07:12:27 μμ »
Χωρίς να έχουμε κουβεντιάσει ακόμη,πως σας φαίνεται αυτό το δρομολόγιο έως Τρίκαλα;;Για τους σύντροχους της βόρειας ομάδας ομιλώ:
http://www.apostaseis.gr/loc_ap/odigikes-apostaseis.asp?src=%C8%C5%D3%D3%C1%CB%CF%CD%C9%CA%C7&dest=%D4%D1%C9%CA%C1%CB%C1

Αποσυνδεδεμένος jah

• Δημοφιλές μέλος
    • Προφίλ
« Απάντηση #137 στις: Ιούνιος 28, 2019, 07:38:38 μμ »
Αν σας ενδιαφέρει περισσότερο "παιχνίδι" στη διαδρομή, υπάρχει μια παράκαμψη στο ενδιάμεσο αυτής της διαδρομής. Λογικά θα την ξέρετε βέβαια. Από Βέροια προς Κοζάνη (Πολύμυλο), είναι ο παλιός δρόμος για την Παναγία Σουμελά. Έχει πολύ καλό δρόμο για στροφιλίκι. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα!!

Αποσυνδεδεμένος ammo77

• VIP
    • Προφίλ
« Απάντηση #138 στις: Ιούνιος 28, 2019, 09:41:57 μμ »
Alex λέει μεγίστη συμμετοχή 30μοτο
Θα μας πάρει...; >:D

• Δημοφιλές μέλος
    • Προφίλ
« Απάντηση #139 στις: Ιούνιος 29, 2019, 07:18:24 πμ »
Όσο ποιο νωρίς είμαστε στην Ελάτη τόσο περισσότερες πιθανότητες έχουμε να λάβουμε μέρος σε περισσότερες διαδρομές και για τις 2 μέρες !!!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος Ποντιος χρηστος

• Δημοφιλές μέλος
  • Είμαι ο F ll N ο 92’
    • Προφίλ
« Απάντηση #140 στις: Ιούνιος 29, 2019, 07:03:02 μμ »
Αναμένω την εξαιρετική άδεια από την δουλειά μου για να έρθω . Θα γνωρίζω 100% Δευτέρα .
7 «‘σε παίρνει αριστερά μην το ζορίζεις ..

Αποσυνδεδεμένος JEPE

• Δημοφιλές μέλος
    • Προφίλ
« Απάντηση #141 στις: Ιούνιος 30, 2019, 09:04:40 πμ »
Ετοιμάστε κάμερες και τα καλύτερα προφίλ σας!!

Στάλθηκε από το Redmi Note 5A Prime μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος zi

• Δημοφιλές μέλος
  • τα παντα ολα
    • Προφίλ
« Απάντηση #142 στις: Ιούνιος 30, 2019, 06:22:24 μμ »
Αποστολε ευχαριστώ για την πρόταση αλλά δεν το βλέπω δυνατόν διότι πέφτει στο ΣΚ που θα είμαστε κάμπινγκ για 7-8 μέρες ... Το ίδιο θυμάμαι είχε συμβεί και πέρσι όταν είχατε έρθει Θεσσαλονίκη και έλειπα ...
Που θα πάτε?

Στάλθηκε από το Redmi 4X μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

ΜΟΝΟ ΤΑ ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ...ΔΗΛ ΕΜΕΝΑ...

Αποσυνδεδεμένος zi

• Δημοφιλές μέλος
  • τα παντα ολα
    • Προφίλ
« Απάντηση #143 στις: Ιούνιος 30, 2019, 06:29:35 μμ »
Αυτό το εκδρομικό ασφάλτινο του Ανδρέα Ψυχογιού , ίσως πρέπει να το κοιτάξουμε . Στον Ανδρέα οφείλουμε τις τιμές στα λάστιχα μας και αν μπορούσαμε να βάλουμε σε εκείνη την ομάδα κάποιον σαν τον Θεόφιλο θα έγερνε η παλάντζα προς θεσσαλονίκη . Έτσι ώστε στο επόμενο [του χρόνου] ο οδηγός γκρουπ να είναι το GO4IT .....         
Γιατί όχι. Μπορούμε πιστεύω. Άλλωστε το δρομολόγιο Ελατη - Μπαρος- μόνη κιπηνας - Αγναντα - Ματσουκι - Ελατη είναι γαματο κ αξίζει αν δεν επιλέξουμε κάποιο εκδρομικο

Αποσυνδεδεμένος zi

• Δημοφιλές μέλος
  • τα παντα ολα
    • Προφίλ
« Απάντηση #144 στις: Ιούνιος 30, 2019, 06:32:02 μμ »
Χωρίς να έχουμε κουβεντιάσει ακόμη,πως σας φαίνεται αυτό το δρομολόγιο έως Τρίκαλα;;Για τους σύντροχους της βόρειας ομάδας ομιλώ:
http://www.apostaseis.gr/loc_ap/odigikes-apostaseis.asp?src=%C8%C5%D3%D3%C1%CB%CF%CD%C9%CA%C7&dest=%D4%D1%C9%CA%C1%CB%C1
Δε μου το βγάζει φίλος το δρομολογιο

Αποσυνδεδεμένος itom32

• Administrator
  • Gold
  • Eyes on the Stars
    • Προφίλ
« Απάντηση #145 στις: Ιούνιος 30, 2019, 07:38:46 μμ »
Δε μου το βγάζει φίλος το δρομολογιο

Γιάννη μάλλον επειδή το βλέπεις απο κινητό δεν σε βγάζει τον χάρτη.Είναι η κλασσική διαδρομή απο Θεσσαλονίκη Εγνατια οδο Βέροια,Κοζάνη,Γρεβενά,Καλαμπάκα,Τρίκαλα χωρίς πολύ κούραση και με καλό δρόμο.

• Δημοφιλές μέλος
    • Προφίλ
« Απάντηση #146 στις: Ιούλιος 01, 2019, 07:19:41 πμ »
Όλα και όλοι έχουν αρχίσει σιγά σιγά να ετοιμάζονται έτσι και οι άνθρωποι στην Ελατή έχουν έτοιμο το πρόγραμμα !!!!

Πρόγραμμα Εκδήλωσης

Σάββατο 13 Ιουλίου

09:45 – Συγκέντρωση και ενημέρωση των συμμετεχόντων στο ασφάλτινο εκδρομικό 1. Αναχώρηση στις 10:00.
Διαδρομή – Διαδρομή – Ελάτη, Χαλίκι, Πέρασμα Μπάρος, Ελάτη

09:45 – Συγκέντρωση και ενημέρωση των συμμετεχόντων στο endurο εκδρομικό. Αναχώρηση στις 10:00.
Διαδρομή – Ελάτη, Χιονοδρομικό, Καταφύγιο Κόζιακα, Κερκέτιο, Βλάχα, Ελάτη

10:00 – Συγκέντρωση και ενημέρωση των συμμετεχόντων στο ασφάλτινο εκδρομικό 2. Αναχώρηση στις 10:15.
Διαδρομή – Ελάτη, Χρυσομηλιά, Ιερά Μονή Αγίου Στεφάνου, Καλαμπάκα, Ελάτη

10:00 – Συγκέντρωση και ενημέρωση των συμμετεχόντων στα μαθήματα οδήγησης για μεγάλα On Off

10:15 – Συγκέντρωση και ενημέρωση των συμμετεχόντων στο ασφάλτινο εκδρομικό 3. Αναχώρηση στις 10:30.
Διαδρομή – Ελάτη, Περτούλι, Πύρρα, Καστανιά. Γλυκομηλιά, Ελάτη

10:30 – Συγκέντρωση και ενημέρωση των συμμετεχόντων στο ασφάλτινο εκδρομικό 4. Αναχώρηση στις 10:45.
Διαδρομή – Ελάτη, Παλιοκαρυά, Ροπωτό, Λίμνη Πλαστήρα, Μητρόπολη, Μουζάκι, Ελάτη.

10:30 – Συγκέντρωση και ενημέρωση των συμμετεχόντων στο Κυνήγι Θησαυρού. Αναχώρηση στις 10:45.

10:45 – Συγκέντρωση και ενημέρωση των συμμετεχόντων στο ασφάλτινο εκδρομικό 5. Αναχώρηση στις 11:00.
Διαδρομή – Ελάτη, Αμάραντο, Κρανιά, Δροσοχώρι, Ελάτη

11:00 – Συγκέντρωση και ενημέρωση των συμμετεχόντων στο χωμάτινο εκδρομικό για μεγάλα On Off. Αναχώρηση στις 11:15.
Διαδρομή – Ελάτη, Νερόμυλοι, Νεραιδοχώρι, Χιονοδρομικό, Ελάτη

11:00 – Συγκέντρωση και ενημέρωση των συμμετεχόντων στο ασφάλτινο εκδρομικό 6. Αναχώρηση στις 11:15.
Διαδρομή – Ελάτη, Χρυσομηλιά, Εκκλησία Τίμιου Σταυρού. Δροσοχώρι, Ελάτη

11:15 – Συγκέντρωση και ενημέρωση των συμμετεχόντων στο ασφάλτινο εκδρομικό 7. Αναχώρηση στις 11:00.
Διαδρομή – Ελάτη, Μετέωρα, Χρυσομηλιά, Ελάτη

20:30 – Χαιρετισμός, βραβεύσεις, απονομές

21:30 – Συναυλία Seven Eleven

Αποσυνδεδεμένος zi

• Δημοφιλές μέλος
  • τα παντα ολα
    • Προφίλ
« Απάντηση #147 στις: Ιούλιος 01, 2019, 01:16:38 μμ »
Όλα και όλοι έχουν αρχίσει σιγά σιγά να ετοιμάζονται έτσι και οι άνθρωποι στην Ελατή έχουν έτοιμο το πρόγραμμα !!!!

Πρόγραμμα Εκδήλωσης

Σάββατο 13 Ιουλίου

09:45 – Συγκέντρωση και ενημέρωση των συμμετεχόντων στο ασφάλτινο εκδρομικό 1. Αναχώρηση στις 10:00.
Διαδρομή – Διαδρομή – Ελάτη, Χαλίκι, Πέρασμα Μπάρος, Ελάτη

09:45 – Συγκέντρωση και ενημέρωση των συμμετεχόντων στο endurο εκδρομικό. Αναχώρηση στις 10:00.
Διαδρομή – Ελάτη, Χιονοδρομικό, Καταφύγιο Κόζιακα, Κερκέτιο, Βλάχα, Ελάτη

10:00 – Συγκέντρωση και ενημέρωση των συμμετεχόντων στο ασφάλτινο εκδρομικό 2. Αναχώρηση στις 10:15.
Διαδρομή – Ελάτη, Χρυσομηλιά, Ιερά Μονή Αγίου Στεφάνου, Καλαμπάκα, Ελάτη

10:00 – Συγκέντρωση και ενημέρωση των συμμετεχόντων στα μαθήματα οδήγησης για μεγάλα On Off

10:15 – Συγκέντρωση και ενημέρωση των συμμετεχόντων στο ασφάλτινο εκδρομικό 3. Αναχώρηση στις 10:30.
Διαδρομή – Ελάτη, Περτούλι, Πύρρα, Καστανιά. Γλυκομηλιά, Ελάτη

10:30 – Συγκέντρωση και ενημέρωση των συμμετεχόντων στο ασφάλτινο εκδρομικό 4. Αναχώρηση στις 10:45.
Διαδρομή – Ελάτη, Παλιοκαρυά, Ροπωτό, Λίμνη Πλαστήρα, Μητρόπολη, Μουζάκι, Ελάτη.

10:30 – Συγκέντρωση και ενημέρωση των συμμετεχόντων στο Κυνήγι Θησαυρού. Αναχώρηση στις 10:45.

10:45 – Συγκέντρωση και ενημέρωση των συμμετεχόντων στο ασφάλτινο εκδρομικό 5. Αναχώρηση στις 11:00.
Διαδρομή – Ελάτη, Αμάραντο, Κρανιά, Δροσοχώρι, Ελάτη

11:00 – Συγκέντρωση και ενημέρωση των συμμετεχόντων στο χωμάτινο εκδρομικό για μεγάλα On Off. Αναχώρηση στις 11:15.
Διαδρομή – Ελάτη, Νερόμυλοι, Νεραιδοχώρι, Χιονοδρομικό, Ελάτη

11:00 – Συγκέντρωση και ενημέρωση των συμμετεχόντων στο ασφάλτινο εκδρομικό 6. Αναχώρηση στις 11:15.
Διαδρομή – Ελάτη, Χρυσομηλιά, Εκκλησία Τίμιου Σταυρού. Δροσοχώρι, Ελάτη

11:15 – Συγκέντρωση και ενημέρωση των συμμετεχόντων στο ασφάλτινο εκδρομικό 7. Αναχώρηση στις 11:00.
Διαδρομή – Ελάτη, Μετέωρα, Χρυσομηλιά, Ελάτη

20:30 – Χαιρετισμός, βραβεύσεις, απονομές

21:30 – Συναυλία Seven Eleven
Καλημέρα. Εγώ ρε παιδιά δεν έχω καταλάβει ακόμα που ακριβώς θα είναι η εκδήλωση. Ελατη που?

Αποσυνδεδεμένος itom32

• Administrator
  • Gold
  • Eyes on the Stars
    • Προφίλ
« Απάντηση #148 στις: Ιούλιος 01, 2019, 02:27:18 μμ »
Καλημέρα. Εγώ ρε παιδιά δεν έχω καταλάβει ακόμα που ακριβώς θα είναι η εκδήλωση. Ελατη που?

Aπο απάντηση του Θεμιστοκλή Μουτζούρη(διοργάνωση) σε ερώτηση συντροχου:
"Αν και θα δεις κοσμο φτανοντας στην Ελατη μπες αριστερα στο δρομακι για την εκκλησια του Προφητη Ηλια."

Αποσυνδεδεμένος itom32

• Administrator
  • Gold
  • Eyes on the Stars
    • Προφίλ
« Απάντηση #149 στις: Ιούλιος 03, 2019, 09:08:59 μμ »
Για να δω θα απαντήσει κανείς εκ του βορειου τιμ;;;