Αποστολέας Θέμα: Μοτοσυναντηση cb 2019 ..  (Αναγνώστηκε 3107 φορές)

Αποσυνδεδεμένος TEOS CB SF

• VIP
  • οποιος φοβαται πεφτει και κοιμαται
    • Προφίλ
Απ: Μοτοσυναντηση cb 2019 ..
« Απάντηση #90 στις: Φεβρουάριος 15, 2019, 07:24:02 μμ »
Aπο Θεσσαλονίκη υπολογίζω για γύρω στα 5 ατομα με σκηνες.Απο Αθήνα να λογαριάσουμε άλλους τόσους,οπότε να δώσουμε πχ εναν αριθμό 10 αναβατών με τις μοτες και τις σκηνες τους;;;Ή να περιμένουμε να δούμε ως το τέλος της εβδομάδας;;
Ουδεμία απάντηση εκ της ομάδας του βορά;Φωνή βοώντος εν τη ερήμω;Μία σκηνή σκηνή μία μοτο απο Θεσσαλονικη.
πιο πάνω έχω γράψει ότι θα συνεννοηθούμε μαζι και θα κάνω κράτηση και ας μην είναι σίγουρο ότι θα έρθω

Αποσυνδεδεμένος itom32

• Administrator
  • Gold
  • Eyes on the Stars
    • Προφίλ
« Απάντηση #91 στις: Φεβρουάριος 15, 2019, 07:36:32 μμ »
Aπο Θεσσαλονίκη υπολογίζω για γύρω στα 5 ατομα με σκηνες.Απο Αθήνα να λογαριάσουμε άλλους τόσους,οπότε να δώσουμε πχ εναν αριθμό 10 αναβατών με τις μοτες και τις σκηνες τους;;;Ή να περιμένουμε να δούμε ως το τέλος της εβδομάδας;;
Ουδεμία απάντηση εκ της ομάδας του βορά;Φωνή βοώντος εν τη ερήμω;Μία σκηνή σκηνή μία μοτο απο Θεσσαλονικη.
πιο πάνω έχω γράψει ότι θα συνεννοηθούμε μαζι και θα κάνω κράτηση και ας μην είναι σίγουρο ότι θα έρθω
Δεν αναφέρομαι σε εσένα Τεο,δεν είμαστε μόνο οι δυό μας απο την ομάδα της Θεσσαλονίκης.Πρέπει να αναφέρουν  και οι άλλοι εαν θα συμμετέχουν να ξερουμε τι αριθμό μοτο και σκηνών στο περίπου να δηλώσουμε.

• VIP
    • Προφίλ
« Απάντηση #92 στις: Φεβρουάριος 15, 2019, 08:44:40 μμ »
Εδώ για την μοτοβολτα που πάω με τα παιδιά που πάμε κάθε χρόνο ..πάλι τελευταία στιγμή αποφασίζουν και μου απαντάνε .. είναι πολύ δεσμευτικό και κατανοητό με το ζόρι δεν γίνεται ..

Αποσυνδεδεμένος itom32

• Administrator
  • Gold
  • Eyes on the Stars
    • Προφίλ
« Απάντηση #93 στις: Φεβρουάριος 15, 2019, 09:08:33 μμ »
Εδώ για την μοτοβολτα που πάω με τα παιδιά που πάμε κάθε χρόνο ..πάλι τελευταία στιγμή αποφασίζουν και μου απαντάνε .. είναι πολύ δεσμευτικό και κατανοητό με το ζόρι δεν γίνεται ..
Πάνω απ'όλα χρειάζεται να θέλει κανείς και αφου γνωρίζει ημερομηνία να το βάλει στα πλάνα του.Σε τέτοια φάση και τέτοιου είδους διοργάνωση δεν γίνεται να είσαι για τελευταία στιγμη.

Αποσυνδεδεμένος Ποντιος χρηστος

• Δημοφιλές μέλος
  • Είμαι ο F ll N ο 92’
    • Προφίλ
« Απάντηση #94 στις: Φεβρουάριος 15, 2019, 09:16:33 μμ »
Καλησπέρα παιδιά δηλώνω ότι θέλω να έρθω . Εκτός αν δεν μπορέσω πάντως θα προσπαθήσω . Βάλτε και εμένα μέσα . Θα την έχω μαμά . Και όχι 92 με καρμπυρατέρ 97 πχ.92=92 ότι προβλέπεται .
7 «‘σε παίρνει αριστερά μην το ζορίζεις ..

apostolos1

• Επισκέπτης
« Απάντηση #95 στις: Φεβρουάριος 15, 2019, 09:22:09 μμ »
Καλησπερα cbδακιδες βρισκομαι σε καθημερινη συζητηση με εναν απο τους διοργανωτες και εχω κρατηση χωρο για 7-10 ατομα με τελικη απαντηση στις 15/3 ειναι οτι καλυτερο μπορουσα να κανω . Το χρηματικο που εχω ανεφερει (5€) θα τα δωσουμε οταν φτασουμε με το καλο στην Ελατη στους διοργανωτες !!! Οσο για τα δωματιο στον ιδιο χωρο λιγο δυσκολο εχουν κλεισει σχεδον ολα στην Κρυπτη εχει 1 5κλινο μονο !!! Πιστευω οτι ολοι μας θα βρισκομαστε στο καμπινγκ που ουσιαστικα ειναι και ο χωρος που θα γινει η μοτοσυναντηση !!!

• VIP
    • Προφίλ
« Απάντηση #96 στις: Φεβρουάριος 15, 2019, 11:22:18 μμ »
Καλησπέρα παιδιά δηλώνω ότι θέλω να έρθω . Εκτός αν δεν μπορέσω πάντως θα προσπαθήσω . Βάλτε και εμένα μέσα . Θα την έχω μαμά . Και όχι 92 με καρμπυρατέρ 97 πχ.92=92 ότι προβλέπεται .
κάνουν και τέτοια πράγματα ρε ??

Αποσυνδεδεμένος ammo77

• VIP
    • Προφίλ
« Απάντηση #97 στις: Φεβρουάριος 15, 2019, 11:38:04 μμ »
Θα είμαι κι εγώ ένας από βορρά με μηχανή και σκηνή, αν και ζόρικα μας βλέπω μην γίνουμε σαρδέλες!!!
Αν είναι έτσι θα πάρω τα σκηνακια μου και σ' αλλη παραλία......

Αποσυνδεδεμένος Ποντιος χρηστος

• Δημοφιλές μέλος
  • Είμαι ο F ll N ο 92’
    • Προφίλ
« Απάντηση #98 στις: Φεβρουάριος 16, 2019, 02:24:37 μμ »
Θα είμαι κι εγώ ένας από βορρά με μηχανή και σκηνή, αν και ζόρικα μας βλέπω μην γίνουμε σαρδέλες!!!
Αν είναι έτσι θα πάρω τα σκηνακια μου και σ' αλλη παραλία......
🇬🇷Δεν ξέρω ένα παιδί με είπε ότι έτσι κάνουν μάλλον καεί λιγότερο η τρέχει περισοτερο δεν ξέρω πάντως είναι σίγουρο αυτό . Και η βαφή και η αλαγη χρώματος το κάνει γρήγορο στην εκκίνηση . Αν ελήφθη έτοιμος .τεος. Cb
7 «‘σε παίρνει αριστερά μην το ζορίζεις ..

Αποσυνδεδεμένος Harlock

• Ενεργό μέλος
    • Προφίλ
« Απάντηση #99 στις: Φεβρουάριος 18, 2019, 01:46:58 μμ »
Καλα μεχρι τοτε μπορει και οι μισοι να εχουν ακυρώσει. Ας μην φρικαρουμε απο τωρα.
Εγώ βάζω +1 και αν αλλαξει κατι, ενημερώνω.

Αποσυνδεδεμένος zi

• Δημοφιλές μέλος
  • τα παντα ολα
    • Προφίλ
« Απάντηση #100 στις: Φεβρουάριος 18, 2019, 02:35:32 μμ »
Παλικάρια εγώ είμαι από αρχή μέσα. Τώρα βλέπω  πόσα άτομα κτλ. Ελπίζω να μου βγουν τα κοζια και να σας ετοιμάσω μια έκπληξη αν κ καλοκαίρι αλλά Ειδωμεν

Στάλθηκε από το Redmi 4X μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

ΜΟΝΟ ΤΑ ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ...ΔΗΛ ΕΜΕΝΑ...

Αποσυνδεδεμένος sultan

• Γνωστό μέλος
  • **
  • Never underestimate an old guy playing a strat!
    • Προφίλ
« Απάντηση #101 στις: Φεβρουάριος 20, 2019, 08:14:51 πμ »
Sultan από Θεσσαλονίκη μέσα κι εγώ με σκηνή και μηχανή. (να δω πως θα τα βολέψω τα μπαγκάζια :))
"Τα πάντα είναι ζήτημα αισθητικών επιλογών..."

• VIP
    • Προφίλ
« Απάντηση #102 στις: Φεβρουάριος 20, 2019, 02:19:07 μμ »
Sultan από Θεσσαλονίκη μέσα κι εγώ με σκηνή και μηχανή. (να δω πως θα τα βολέψω τα μπαγκάζια :))
Sultan .. όπως στην παρακάτω φωτογραφία

Στάλθηκε από το Redmi 5 Plus μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος sultan

• Γνωστό μέλος
  • **
  • Never underestimate an old guy playing a strat!
    • Προφίλ
« Απάντηση #103 στις: Φεβρουάριος 20, 2019, 02:47:05 μμ »
Χαχαα! Ευχαριστώ πολύ Τεο!
"Τα πάντα είναι ζήτημα αισθητικών επιλογών..."

Αποσυνδεδεμένος apostolos

• Δημοφιλές μέλος
  • Τα πάντα όλα και τα κοάλα τίποτα._!
    • Προφίλ
« Απάντηση #104 στις: Φεβρουάριος 24, 2019, 08:05:37 πμ »
Αδελφια καλημερα Οι μερες περνανε και σε 3 βδομαδες πρεπει να πουμε ποσοι απο εμας θα ερθουν στην Ελατη ητε σε δωματιο ητε στο καμπινγκ Τα δωματια ελαχιστα πλεων και τα δυκλινα σε αποσταση 30χλμ απο τον χωρο της συναντησεις Για το καμπινγκ απο τους βορειους υπαρχει αρκετοι κοινητοποιηση απο το Νοττο χαλαραααααααααααα τα πργματα Μην ξεχνατε 15/3 στις 9μ,μ κλεινουμε το ΧΩΡΟ ΜΑΣ (ατομα-σκηνες-μηχανες) Καλη Κυριακη σε ολους και περιμενω νεα σας !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) :) :)