Αποστολέας Θέμα: Μοτοσυναντηση cb 2019 ..  (Αναγνώστηκε 440 φορές)

Αποσυνδεδεμένος Alex400

• Δημοφιλές μέλος
    • Προφίλ
Απ: Μοτοσυναντηση cb 2019 ..
« Απάντηση #45 στις: Ιανουάριος 08, 2019, 02:35:02 μμ »
Από εμένα μέσα , νομίζω το ίδιο ισχύει για τον Απόστολο και θα ήθελα να δω το ενδιαφέρων που θα δείξουν τα παιδιά της Νότιας ομάδας να γνωρίσουν τη Βόρεια, να πάμε ως GO4IT στη συγκέντρωση . Θα είναι ένα γεγονός που δεν πρέπει κανείς να το χάσει . Οι ΑΝΘΡΩΠΟΙ που βρίσκονται πίσω από ότι έχει γραφτεί σε αυτό το χώρο, θα είναι εκεί ....Άλλο να βλέπεις μπάλα στη τηλεόραση απ το καναπέ , και άλλο να είσαι μέσα στο γήπεδο να παίζεις και να ανασαίνεις το χορτάρι .... [Γκαζόν] για τους εκλεπτυσμένους ....  ;D                                         

Αποσυνδεδεμένος TEOS CB SF

• VIP
  • οποιος φοβαται πεφτει και κοιμαται
    • Προφίλ
« Απάντηση #46 στις: Ιανουάριος 08, 2019, 02:54:56 μμ »
Όταν λέμε αντάμωμα .. αντιλαμβάνομαι το σαρακατσανικο ...

Συνδεδεμένος itom32

• Administrator
  • Gold
  • Eyes on the Stars
    • Προφίλ
« Απάντηση #47 στις: Ιανουάριος 08, 2019, 03:28:19 μμ »
Όταν λέμε αντάμωμα .. αντιλαμβάνομαι το σαρακατσανικο ...
Θεόφιλε,εμείς θα το κάνουμε τεμέτερον αντάμωμα.Αν και τον Ζάχο (Zi)για σαρακατσάνο τον κόβω!!! ;D Εγώ πάντως είμαι μέσα.Μπορούμε να πάμε να δημιουργήσουμε "σκόνη"απλά και μόνο με την τετρακύλινδρη βοή-βρυχηθμό αρκετών Superfour.Αν δούμε πολύ "καγκουρίλα"αφού υποβάλουμε  τα σέβη μας μπορούμε να έχουμε εναλλακτικό πλάνο ως προς το που θα διανυχτερέυσουμε και να τραβήξουμε το δικό μας δρόμο.Ειδικά αν έχουμε τον Ζi μαζί που είναι ντόπιος και ξέρει τα κατατόπια,νομίζω δεν θα έχουμε θέμα.

Αποσυνδεδεμένος panosp25

• Global Moderator
  • Δημοφιλές μέλος
    • Προφίλ
« Απάντηση #48 στις: Ιανουάριος 08, 2019, 04:31:14 μμ »
Συμφωνω με τον Γιαννη 1400%!!!

Συνδεδεμένος itom32

• Administrator
  • Gold
  • Eyes on the Stars
    • Προφίλ
« Απάντηση #49 στις: Ιανουάριος 08, 2019, 04:49:19 μμ »
Συμφωνω με τον Γιαννη 1400%!!!
Πάνο αναφέρω τα παραπάνω,γιατί απο εμπειρία,συνήθως σε τέτοιες φάσεις με "πολλούς"και"εντυπωσιακούς" χαλάει το πράμα.Στην πανελλήνια πχ που είχε γίνει στο Στόμιο την νύχτα αφού τελείωσαν οι συναυλίες και ο χαβαλές θα περιμένε κανείς γέλια και μοτοσυζητήσεις γύρω απ'τις φωτιές και τις αυτοσχέδιες ψησταριές.Αντι αυτού άκουγες μοτερ στα κόκκινα και πυροβολισμους απο τους σφάχτες ώς το ξημέρωμα.Μάτι δεν κλέισαμε.... :(
Φυσικό ήταν οτι το συγκεκριμένο χωριό δεν δέχτηκε ποτέ να ξαναγίνει καποια παρόμοια εκδήλωση.

Αποσυνδεδεμένος apostolos1

• Γνωστό μέλος
  • **
    • Προφίλ
« Απάντηση #50 στις: Ιανουάριος 08, 2019, 05:47:14 μμ »
Καλησπερα και απο εμενα ο Αlex400 προλαβε και ενημερωσε οτι θα ειμαι (οπου γαμος και χαρο η βασιλο πρωτη για μενα το λεω )αλλα διαβαζοντας και τα λοιπα σχολια διαβαζω για φωτες καπου ειδα κατι για αντικριστο ................... εγω και παιδακι κοτοπουλου να ειναι κρασακι παγωμενο να χει και θα μας βρει το πρωι Δεν λεω για καλη παρεα γιατι το λιγο η το πολυ που εχω μιλησει με καποιους και με καποιους αλλους εχω βρεθει ξερω οτι θα ειναι σουπερ Οποτε ολαααααααααααααααα τα αλλαγια μενα περισευουν !!!! Αντε και καλο ανταμομα !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Συνδεδεμένος itom32

• Administrator
  • Gold
  • Eyes on the Stars
    • Προφίλ
« Απάντηση #51 στις: Ιανουάριος 08, 2019, 05:54:34 μμ »
Μόλις με πήρε στο τηλ.ο υπευθυνος της διοργάνωσης.Τα πράματα θα είναι όπως τα προτιμούμε.Τσιπουρο καταστάσεις ψησταριές και παρεοκατασταση εως πρωίας.Η κάγκουρια διώκεται δια ροπάλου.Ακομη και αν κάποιος ξεχαστεί και ξερογκαζίσει εχει φάει πόρτα.Απλά κάποια στιγμή όσοι θελουν ξενοδοχείο πρέπει να το αναφέρουν για να γίνει η κράτηση και επισης πρέπει να ανφέρουμε πόσες σκηνες θα στίσουμε.

Αποσυνδεδεμένος panosp25

• Global Moderator
  • Δημοφιλές μέλος
    • Προφίλ
« Απάντηση #52 στις: Ιανουάριος 08, 2019, 07:20:40 μμ »
Αποστολε μην ανησυχείς ειμαστε πολλες Βασιλενες!!  ;D. Γιαννη αυτο που φοβομουν ηταν να μην γίνει συγκέντρωση της ΛΕΜΟΤ. (Ημουν στα καμμενα Βούρλα και ηταν αθλια.) Εμένα ωστόσο μ'αρεσει γιατι θα ξαναδώ 2-3 φιλους και θα περασουμε ωραια!!!!!!!!

• VIP
    • Προφίλ
« Απάντηση #53 στις: Ιανουάριος 08, 2019, 07:49:30 μμ »
Για να καταλάβω μπορεί κάποιος να μου στείλει για τι ακριβώς μιλάμε .. διότι εγώ πρέπει να ( παντρέψω) δύο μοτοβολτες σε μια για αυτούς που ξέρουν κ έχουν έρθει στο παρελθόν

• VIP
    • Προφίλ
« Απάντηση #54 στις: Ιανουάριος 08, 2019, 07:59:33 μμ »
Τελικά βρήκα για τι μιλάμε .. ομολογώ ότι δεν το γνώριζα ,, προσωπικά θα το σκεφτώ θα μιλήσω και με τους υπόλοιπους που πάω κάθε χρόνο και ανάλογα θα πράξω ... Αν και στο παρελθόν όπου υπάρχει συνωστισμός δεν έχω φύγει με καλές αναμνήσεις ..

Συνδεδεμένος itom32

• Administrator
  • Gold
  • Eyes on the Stars
    • Προφίλ
« Απάντηση #55 στις: Ιανουάριος 08, 2019, 08:12:41 μμ »
Σύντροχοι καλησπέρα .. υπάρχει κι κάποια άλλη πρόταση για μοτοσυναντηση ???

Προτάσεις να υπάρχουν και αυτό είναι σωστό αλλά δεν βλέπω καμία πρόταση για κάνα παϊδακι  O0
Βάση των παραπάνω υπήρξε και προταση για συμμετοχή στο 3ο Αντάμωμα Φίλων Μοτοσυκλέτας η οποία γίνεται στην Ελάτη Τρικάλων στις 12, 13, 14 Ιουλίου 2019
O Zi πάντως λέει πως μας περιμένει .Οπως και αν έχει θα ήταν ωραίο να συμμετέχουμε σε μια μεγαλύτερη εκδήλωση και να φανεί πως υπάρχει το φόρουμ αυτό λίγο παραπέρα.Οπως είπα αν δεν μας αρέσει φεύγουμε Χαλίκι πχ.

Αποσυνδεδεμένος panosp25

• Global Moderator
  • Δημοφιλές μέλος
    • Προφίλ
« Απάντηση #56 στις: Ιανουάριος 08, 2019, 08:47:29 μμ »
Θεοφιλε αυτό για τον συνωστισμό ολοι το φοβόμαστε. Απλως αναρτήθηκε ως πρόταση.
Για όσους δεν εχουν facebook εδω:
http://www.motoinactiontv.gr/deltia-tupou/3ο-αντάμωμα-φίλων-μοτοσυκλέτας/
Προσωπικά μου αρέσει η ιδέα να συμμετάσχουμε σε μια μεγαλύτερη εκδήλωση. Σαν go4it ρε παιδί μου!!!

• VIP
    • Προφίλ
« Απάντηση #57 στις: Ιανουάριος 08, 2019, 09:14:45 μμ »
Όντως σαν φόρουμ είναι πολύ καλή ιδέα .. ειδικά εάν είναι να συναντηθούμε και άτομα που δεν γνωριζόμαστε μεταξύ μας .. όπως και ότι θα υπάρχουν δραστηριότητες και πράγματα να δεις .. προσωπικά όμως πρέπει να κάνω μια συζήτηση με τα παιδιά που πάμε κάθε χρόνο και θα σας απαντήσω ..

Αποσυνδεδεμένος ammo77

• Δημοφιλές μέλος
    • Προφίλ
« Απάντηση #58 στις: Ιανουάριος 08, 2019, 11:14:55 μμ »
Τεο πιστεύω πως τα πράγματα σε μια μοτοσυναντηση είναι τελείως διαφορετικά από την καθιερωμένη μας βόλτα παρέας! Συμφωνώ μαζί σου και σημερίζομαι!
Δεν θα ήταν όμως και άσχημη ιδέα η παραπάνω.