Αποστολέας Θέμα: Μοτοσυναντηση cb 2019 ..  (Αναγνώστηκε 2563 φορές)

Αποσυνδεδεμένος stam

• Δημοφιλές μέλος
    • Προφίλ
Απ: Μοτοσυναντηση cb 2019 ..
« Απάντηση #180 στις: Ιούλιος 13, 2019, 07:59:56 μμ »
Ωραίες εικόνες. Πολλά σύννεφα βλέπω ελπίζω να μην σας τα χαλάσει ο καιρός. 

Αποσυνδεδεμένος panosp25

• Global Moderator
  • VIP
    • Προφίλ
« Απάντηση #181 στις: Ιούλιος 14, 2019, 12:13:45 πμ »
Και κάπου εκει στο Isle of man, κινείται ενα αυτοκόλλητο go4it, στη μοτοσυκλέτα του Ανδρέα Ψυχογιού.

Στάλθηκε από το κινητό μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος itom32

• Administrator
  • Gold
  • Eyes on the Stars
    • Προφίλ
« Απάντηση #182 στις: Ιούλιος 14, 2019, 05:43:30 μμ »
Tα ωραία τελειώνουν σύντομα.Είναι το μόνο σίγουρο.Τελείωσε λοιπόν και η τριήμερη συμμετοχή του go4it στο 3o αντάμωμα φίλων μοτοσικλέτας που έγινε στη Ελάτη Τρικάλων.Νομίζω πως όλοι περάσαμε τέλεια και γυρνάμε με όμορφες εικόνες,αναμνήσεις και γεμάτες μπαταρίες που θα διαρκέσουν μέχρι την επόμενη συνάντηση.

To ραντεβου με την ομάδα του νοτου ήταν στην παλιά γέφυρα(καμάρα)της Πύλης Τρικάλων:

Ο χώρος όσων διάλεξαν να μείνουν στο καταυλισμό με σκηνές...

Oμορφιές ανάμεσα στα έλατα:

Φύλαξον μας υπο την σκέπη σου!

Απίστευτη ηρεμια και γαλήνη μέσα στην φύση:

Kαι λίγο αγίασμα για το καλό:

Aναστατώσαμε  ελάχιστα το χωριό:

Kαι τα καλύτερα.Ποτέ δεν περίμενα πως θα αξιονόμουν να καθίσω στην σέλα της μοτοσυκλέτας ενός ήρωα του Ιsle of Man και αφάνταστα ευγενικού ανθρώπου.Στην μοτοσυκλέτα του Αντρέα Ψυχογιού.Η συγκίνηση μεγάλη.Η προσευχές και το μυαλό όλων σε αυτήν κοινότητα είναι μαζί σας σε κάθε σας αγώνα Αντρέα.Είναι μεγάλη τιμή για εμάς στο go4it CB400SF,που στην μοτοσυκλέτα σας πλέον υπάρχει το αυτοκόλλητο με το λογότυπο της κοινότητας.

Μετά απο τις παραπάνω φώτο τι άλλο να ζητήσει κανεις.Ισως το όνειρο του να παραβρεθεί κανείς έστω σε έναν αγώνα του Αντρέα Ψυχογιού στο Isle of Man.
Θα ήθελα πολύ να ευχαριστήσω όσους συμμετείχαν σε αυτό το τριήμερο και έδειξαν έμπρακτα την αγάπη τους για το go4it και την μοτοσυκλέτα για άλλη μια φορά.Noμίζω πως η παρουσία μας έγινε παραπάνω απο αισθητή.Ελπίζω να περάσατε πραγματικά όμορφα  και εύχομαι να έχουμε υγεία και να συναντηθούμε σύντομα σε μια επόμενη τέτοια γιορτή για την μοτοσυκλέτα.

Αποσυνδεδεμένος JEPE

• Δημοφιλές μέλος
    • Προφίλ
« Απάντηση #183 στις: Ιούλιος 14, 2019, 07:52:18 μμ »
Να πω και γω με την σειρά μου ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όσους παρεβρέθηκαν στην Ελάτη και γνωριστήκαμε καλύτερα!!εύχομαι σύντομα να γνωρίσω και την υπόλοιπη βόρεια ομάδα σε μια συναντηση αντάξια αυτής που ειμασταν!!!

Στάλθηκε από το Redmi Note 5A Prime μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος Alex400

• Δημοφιλές μέλος
    • Προφίλ
« Απάντηση #184 στις: Ιούλιος 14, 2019, 08:19:49 μμ »
Για τους σύντροχους που δεν μπορούσαν να συμμετέχουν θα αφήσω τις φωτογραφίες να πουν το τι ζήσαμε . Είναι φορές που δεν μπορείς να περιγράφεις κάτι τόσο όμορφο και συνάμα δυνατό . Προσωπικά ΔΕΝ έχω ξαναπεράσει καλύτερα και οδηγώ 34 χρόνια μηχανές. Η ομάδα ταίριαζε απόλυτα, το μέρος πανέμορφο και η σκόνη που σηκώσαμε σαν GO4IT θα αργήσει πολύ να κάτσει .....Από τις δυνατές στιγμές : Η από κοινού παρουσία  επί σκηνής του ITOM με τους προέδρους των μεγάλων λεσχών , η εμβόλιμη αναφορά από τους διοργανωτές στο GO4IT, η αποδοχή και η ευγένεια που μας έδειξε ένας από τους μεγαλύτερους αναβάτες του ελληνικού πρωταθλήματος μοτοσυκλετών  [Προσωπικά δάκρυσα και δεν το κάνω εύκολα] . Θα ευχαριστήσω  τον Γιάννη Ζάχο που μας πήγε στα  καλύτερα μέρη και τον Ξένοιαστο για την παρουσία του και τα καταπληκτικά βίντεο που μας έγραψε . :)                                                   

Αποσυνδεδεμένος panosp25

• Global Moderator
  • VIP
    • Προφίλ
« Απάντηση #185 στις: Ιούλιος 14, 2019, 08:30:24 μμ »
Ο Itom32 με τους διοργανωτές...

Αποσυνδεδεμένος apostolos

• Δημοφιλές μέλος
  • Τα πάντα όλα και τα κοάλα τίποτα._!
    • Προφίλ
« Απάντηση #186 στις: Ιούλιος 14, 2019, 09:33:45 μμ »
Καλησπερα Θα ηθελα να ξεκινησω με ενα μεγαλο ευχαριστω στο θεο που με αξιωσε να βρεθω με ανθρωπους που εχουν την ιδια αγαπη για την μοτοσυκλετα τους !!!! Εκει  λοιπον γνωρισαμε πολλοι κοσμο ενας απο αυτους Ο κυρ Γιωργος 72 ετων με σπασμενο ποδι σε αναρωση και κατοχος μιας harley davidson για 28 χρονια (δεν την ειπα γρια κουβα κλπ) την ελεγε ομορφια μου δεν ηρθε με την μηχανη του λογο προβληματος αλλα με το αμαξι και ειπε 2 πολυ σοφα πραγματα Την παρεα των μηχανοβιων δεν την εγκαταλειπεις ποτε και για κανενα λογο και οτι οι στιγμες που ζεις σε τετοιες καταστασεις δεν ξερεις αν θα τις ξαναζησεις γιατι οι ανθρωποι και ο χρονος ειναι μοναδικος .!!!!Οτι και να σας περιγραψω οσες φοτο και βιντεακια και να δειτε δυστηχως δεν θα μπορεσετε να ζησετε αυτες τις στιγμες ποτε !!!! Και ενα μεγαλο ευχαριστω ατον Τομη και τον Πανο για την παρεα τους !!! :) :) :)

Συνδεδεμένος wolfi

• Global Moderator
  • VIP
  • Life begins at 45°.
    • Προφίλ
« Απάντηση #187 στις: Ιούλιος 14, 2019, 09:59:22 μμ »
Καλώς μας ορίσατε.
Βάλτε φωτό για εμάς τούς κουλους που δεν αξιωθηκαμε να παραβρεθούμε ??? :-\

Αποσυνδεδεμένος zi

• Δημοφιλές μέλος
  • τα παντα ολα
    • Προφίλ
« Απάντηση #188 στις: Ιούλιος 14, 2019, 10:48:49 μμ »
Η μπριζόλα του αρχηγού! Καλα να περάσουμε!

Την κατάφερε το θηρίο

Στάλθηκε από το Redmi 4X μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

ΜΟΝΟ ΤΑ ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ...ΔΗΛ ΕΜΕΝΑ...

Αποσυνδεδεμένος zi

• Δημοφιλές μέλος
  • τα παντα ολα
    • Προφίλ
« Απάντηση #189 στις: Ιούλιος 14, 2019, 10:51:57 μμ »
Tα ωραία τελειώνουν σύντομα.Είναι το μόνο σίγουρο.Τελείωσε λοιπόν και η τριήμερη συμμετοχή του go4it στο 3o αντάμωμα φίλων μοτοσικλέτας που έγινε στη Ελάτη Τρικάλων.Νομίζω πως όλοι περάσαμε τέλεια και γυρνάμε με όμορφες εικόνες,αναμνήσεις και γεμάτες μπαταρίες που θα διαρκέσουν μέχρι την επόμενη συνάντηση.

To ραντεβου με την ομάδα του νοτου ήταν στην παλιά γέφυρα(καμάρα)της Πύλης Τρικάλων:

Ο χώρος όσων διάλεξαν να μείνουν στο καταυλισμό με σκηνές...

Oμορφιές ανάμεσα στα έλατα:

Φύλαξον μας υπο την σκέπη σου!

Απίστευτη ηρεμια και γαλήνη μέσα στην φύση:

Kαι λίγο αγίασμα για το καλό:

Aναστατώσαμε  ελάχιστα το χωριό:

Kαι τα καλύτερα.Ποτέ δεν περίμενα πως θα αξιονόμουν να καθίσω στην σέλα της μοτοσυκλέτας ενός ήρωα του Ιsle of Man και αφάνταστα ευγενικού ανθρώπου.Στην μοτοσυκλέτα του Αντρέα Ψυχογιού.Η συγκίνηση μεγάλη.Η προσευχές και το μυαλό όλων σε αυτήν κοινότητα είναι μαζί σας σε κάθε σας αγώνα Αντρέα.Είναι μεγάλη τιμή για εμάς στο go4it CB400SF,που στην μοτοσυκλέτα σας πλέον υπάρχει το αυτοκόλλητο με το λογότυπο της κοινότητας.

Μετά απο τις παραπάνω φώτο τι άλλο να ζητήσει κανεις.Ισως το όνειρο του να παραβρεθεί κανείς έστω σε έναν αγώνα του Αντρέα Ψυχογιού στο Isle of Man.
Θα ήθελα πολύ να ευχαριστήσω όσους συμμετείχαν σε αυτό το τριήμερο και έδειξαν έμπρακτα την αγάπη τους για το go4it και την μοτοσυκλέτα για άλλη μια φορά.Noμίζω πως η παρουσία μας έγινε παραπάνω απο αισθητή.Ελπίζω να περάσατε πραγματικά όμορφα  και εύχομαι να έχουμε υγεία και να συναντηθούμε σύντομα σε μια επόμενη τέτοια γιορτή για την μοτοσυκλέτα.

Ποιος ρουφιετε στην φωτογραφία να τον μαλωσω?????

Αποσυνδεδεμένος panosp25

• Global Moderator
  • VIP
    • Προφίλ
« Απάντηση #190 στις: Ιούλιος 14, 2019, 10:58:18 μμ »
Ποιος ρουφιετε στην φωτογραφία να τον μαλωσω?????

Με κατάλαβες ρε μπαγάσα?  :P :P

Αποσυνδεδεμένος zi

• Δημοφιλές μέλος
  • τα παντα ολα
    • Προφίλ
« Απάντηση #191 στις: Ιούλιος 14, 2019, 10:58:55 μμ »
Ξεκίνησα την μικρή μου μοτοσυκλετιστικη ζωή το μακρινό 1996 από ένα στοίχημα μιας κ δεν πίστευα ότι η  Vespa μου θα μπορέσει να με ταξιδέψει στην μακρινή για μένα τότε Ιταλία. Από τότε "αρρωστισα" κ έκτοτε το παλεύω. Δε θα σας πω πολλά μόνο αυτό που είπε ο Απόστολος για τον παππού παραπάνω αποτυπωνει το σημάδι του ανθρώπου στην ψυχή του κ ως γνωστόν η μηχανή ταξιδεύει την ψυχή μας. Παιδιά χάρηκα ειλικρινά κ ελπίζω για τα καλυτερα

Αποσυνδεδεμένος panosp25

• Global Moderator
  • VIP
    • Προφίλ
« Απάντηση #192 στις: Ιούλιος 14, 2019, 11:37:48 μμ »
Δεν ξέρω τι να γράψω για μία ακόμη φορά εδώ μέσα. Έχω κάνει αρκετά χιλιόμετρα (εντός Ελλάδας) με διάφορες παρέες μοτοσυκλετιστών. Έχω κάνει και κάποια ταξίδια. Ένα ταξίδι που θα μου μείνει πραγματικά αξέχαστο είναι αυτό που με λύπη αποτιμούμε αλλά εγώ δεν αφήνω πίσω.
Από μια ιδέα της στιγμής καταλήξαμε 11 φίλοι με κοινή αγάπη την μοτοσυκλέτα (όχι όλοι με ίδια μοτοσυκλέτα) να γράφουμε χιλιόμετρα και λίτρα σ'ενα πανέμορφο μέρος από τα πολλά της χώρας μας. Χιλιόμετρα απροβλημάτιστα από άποψη σχέσεων και συμπεριφορών. Ήμασταν μια παρέα που έδεσε πραγματικά με τον καλύτερο τρόπο που θα μπορούσε να δέσει.
Για μένα προσωπικά αυτό το ταξίδι ήταν ένα στοίχημα. Ένα στοίχημα που κέρδισα με την βοήθεια και την συμπαράσταση όλων σας, καθώς μετά από 14 μήνες κόπου, αιμοδοσίας και ξενυχτιών, κατάφερα να γράψω περίπου 500χλμ με το superfour μου.
Ευχαριστώ λοιπόν πρώτα τον Θεό που με αξίωσε και μου έδωσε την υγεία μου να πραγματοποιήσω αυτό το ταξίδι.
Ευχαριστώ το forum και την ομάδα για την πολύτιμη βοήθεια, ευχαριστώ την παρέα της εκδρομής για τις όμορφες στιγμές που μοιραστήκαμε. Πάντα όρθιοι και του χρόνου στην 4η!
Συγγνώμη για το κατεβατό και ορίστε το link με τις φωτογραφίες που τράβηξα, χωρίς περικοπές μοντάζ κλπ.
Υπόσχομαι οτι του χρόνου θα έχω μαζί και τη φωτογραφική μηχανή να βγάλουμε καλύτερες και περισσότερες φωτογραφίες.
http://www.mediafire.com/folder/lxi8r8w29r0ui/Elati_2019

Αποσυνδεδεμένος ammo77

• VIP
    • Προφίλ
« Απάντηση #193 στις: Ιούλιος 15, 2019, 08:23:12 πμ »
Καλημέρα καλή εβδομάδα παιδιά!
Γράφω τελευταίος γιατί περίμενα να δω μήπως ξεχάσετε κάτι  :P
Μια ακόμα συνάντηση με μεγάλες προσδοκίες έχει τελειώσει, όλα όσα είπαν τα παιδιά παραπάνω είναι το ζουμί όλα τα άλλα δεν θα γραφτούν θα παραμείνουν στο μυαλό και την καρδιά μας!
Αυτό που έμαθες Απόστολε από τον Κύριο με την τόση πείρα τα λέει όλα!!!
Κάθε συνάντηση με αυτούς που 'αγαπάς' είναι ξεχωριστή, να βρισκόμαστε όσο περισσότερο μπορούμε οπουδήποτε, αυτό μετράει!
Εις το επανιδείν παιδιά!
Χάρηκα πολύ για την γνωριμία όσων συνάντησα για πρώτη φορά και που ξαναείδα τους γνωστούς που μου λείψανε!
Καλά να είμαστε να βρισκόμαστε!

Αποσυνδεδεμένος Loukas

• Εξοικειωμένο Μέλος
  • *
    • Προφίλ
« Απάντηση #194 στις: Ιούλιος 15, 2019, 06:28:31 μμ »
Με τη σειρά μου να πω ότι νιώθω τυχερός που βρέθηκα σε μια από της πιο όμορφες περιοχές της Ελλάδας παρέα με άτομα που αγαπάνε την μοτοσυκλέτα. Όμως πάνω από όλα νιώθω τυχερός πού γνώρισα άτομα που είναι πρόθημα να μοιραστούν την εμπειρία, τη γνώση και το μεράκι που έχουν με άλλους. Περιμένω να τα ξανά πούμε αλάνια.

Υ.Γ. Θα μου επιτρέψετε να ευχαριστήσω ιδιαιτέρως τον panosp25 για την πρόσκληση στη συγκέντρωση και για τα άτομα που μου γνώρισε.