Αποστολέας Θέμα: Μοτοσυναντηση cb 2019 ..  (Αναγνώστηκε 2865 φορές)

Αποσυνδεδεμένος JEPE

• Δημοφιλές μέλος
    • Προφίλ
Απ: Μοτοσυναντηση cb 2019 ..
« Απάντηση #195 στις: Ιούλιος 15, 2019, 09:46:17 μμ »
Καλησπερα Θα ηθελα να ξεκινησω με ενα μεγαλο ευχαριστω στο θεο που με αξιωσε να βρεθω με ανθρωπους που εχουν την ιδια αγαπη για την μοτοσυκλετα τους !!!! Εκει  λοιπον γνωρισαμε πολλοι κοσμο ενας απο αυτους Ο κυρ Γιωργος 72 ετων με σπασμενο ποδι σε αναρωση και κατοχος μιας harley davidson για 28 χρονια (δεν την ειπα γρια κουβα κλπ) την ελεγε ομορφια μου δεν ηρθε με την μηχανη του λογο προβληματος αλλα με το αμαξι και ειπε 2 πολυ σοφα πραγματα Την παρεα των μηχανοβιων δεν την εγκαταλειπεις ποτε και για κανενα λογο και οτι οι στιγμες που ζεις σε τετοιες καταστασεις δεν ξερεις αν θα τις ξαναζησεις γιατι οι ανθρωποι και ο χρονος ειναι μοναδικος .!!!!Οτι και να σας περιγραψω οσες φοτο και βιντεακια και να δειτε δυστηχως δεν θα μπορεσετε να ζησετε αυτες τις στιγμες ποτε !!!! Και ενα μεγαλο ευχαριστω ατον Τομη και τον Πανο για την παρεα τους !!! :) :) :)
Μην ξεχνάς τον υδραυλικό!!!!

Στάλθηκε από το Redmi Note 5A Prime μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος apostolos

• Δημοφιλές μέλος
  • Τα πάντα όλα και τα κοάλα τίποτα._!
    • Προφίλ
« Απάντηση #196 στις: Ιούλιος 15, 2019, 10:33:37 μμ »
Ενας υδραυλικος για καθε 3 ατομα και σε καθε μοτοσυναντηση αλλος υδραυλικος !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ωραιες καταστασεις !!!! Το αυτοκολλητο για το πετρελεοκηνητο cb το βρηκες????!!!!!!!!!!!!!  ;D :P :P :P >:D

• Δημοφιλές μέλος
    • Προφίλ
« Απάντηση #197 στις: Ιούλιος 16, 2019, 12:42:14 μμ »
Και να μην ξεχνάμε και τα ευτράπελα με τα πανάκριβα διόδια!!!

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος ammo77

• VIP
    • Προφίλ
« Απάντηση #198 στις: Ιούλιος 16, 2019, 07:28:53 μμ »
Να βάλω μερικές φωτο
Η πρώτη συνάντηση του Βόρειου με το Νότιο team
Στην Πύλη Τρικάλων κάτω από ένα πολύ όμορφο τοξοτό γεφύρι κατω από μεγάλα πλατάνια!

Ο χώρος που κατασκήνωσαν όσοι κατασκήνωσαν  >:D

Το πρώτο φαγοπότι με υπέροχη θέα την άγρια φύση

Η σκηνή και τα πανό των συμμετεχόντων

Λίγο από την τοποθεσία και τα ωραία της

Και η στιγμή του αποχωρισμού

Συνδεδεμένος TEOS CB SF

• VIP
  • οποιος φοβαται πεφτει και κοιμαται
    • Προφίλ
« Απάντηση #199 στις: Ιούλιος 16, 2019, 09:45:17 μμ »
Μπράβο σε όλους όσους μπόρεσαν και παραβρέθηκαν στο αντάμωμα ,, τα αναγραφόμενα σας πιστεύω πως είναι λίγα σε σχέση με την εμπειρία , ειδικά για το φόρουμ που ήταν μια συνάντηση πανελλήνια ..
Ένα μπράβο και στον λύκο για την κατασκευή του πανό (είναι καλύτερο από ότι  περίμενα ) ..
Ας ελπισω πως στο μέλλον θα έχω την τύχη να συμμετέχω ..

Αποσυνδεδεμένος Alex400

• Δημοφιλές μέλος
    • Προφίλ
« Απάντηση #200 στις: Ιούλιος 16, 2019, 09:49:55 μμ »
Μπράβο Αντώνη πολύ όμορφες . Συγχωρέστε την απειρία μου σε τέτοιες όμορφες μαζώξεις , που σε συνδυασμό με τη συγκίνηση και τη χαρά ΔΕΝ έβγαλα καμία φωτογραφία ... ! ! ! :) Αχ ακόμα είμαι εκεί ....Για την Ιστορία , τελευταίος ανεφοδιασμός για εμένα Λαμία  [τα παιδιά ξαναβάλανε] . Γέμισμα σήμερα 10,540 λίτρα που κάλυψαν απόσταση 245 χλμ. με σταθερό γκάζι 7.000 έως 8.000 και το κοντέρ έδειχνε 100 έως 120 .                   

Συνδεδεμένος panosp25

• Global Moderator
  • VIP
    • Προφίλ
« Απάντηση #201 στις: Ιούλιος 16, 2019, 10:50:36 μμ »
Θεόφιλε έχεις δίκιο. ΟΙ φωτογραφίες που βγάλαμε και οι περιγραφές μας δεν αποτυπώνουν με τίποτα τα συναισθήματα που νιώσαμε εκεί πάνω. Όπως λέει κι ο Alex κι εγώ είμαι ακόμα εκεί, παρέα με όλους!!!

Συνδεδεμένος itom32

• Administrator
  • Gold
  • Eyes on the Stars
    • Προφίλ
« Απάντηση #202 στις: Ιούλιος 16, 2019, 11:53:17 μμ »
Κι εγώ ακόμη στον Κόζιακα ψηλά είμαι...παρέα με αναμνήσεις και ομορφιές λες και δεν έφυγα ποτέ... :-[

• Δημοφιλές μέλος
    • Προφίλ
« Απάντηση #203 στις: Ιούλιος 20, 2019, 02:04:00 μμ »
Mια βδομάδα έχει περάσει και μου φαίνεται σαν χθες Σαν χθες που είδα τον Τομη και τον πείραξα για την μάσκα του ηλεκτροσυγκολητη τον Ζαχο με το παιδικό βλεμα γεμάτο σπίθες και χαρά τον Πανο (για 2η φορά )και είδα την χαρά του όταν βρεθήκαμε την απορία του Ξενιαστου όταν εξαφανίστηκε η μπριζόλα μου το γέλιο που κάναμε μέχρι δακρύων στο δωμάτιο στις 2:30 το χάραμα με τον Alex400 και το Jepe τον Λουκα που τον πείραζα για το cb250 που έχει τον Αρη που τα πράγματα που έφερε( ηταν ποιο βαρυα απο εκεινων) Για την πρωσωπικη στιγμη που ειχα με τον Τομη το απογευμα στον καφε και τοσες αλλες στιγμες με τον Νικο  τον Αντωνη και στα τσιπουρα και παντου στιγεμς που ακόμα κλείνω τα μάτια και τις ζω ξανά και ξανα και ειναι το δικο μας δεσιμο οι δικες μας μονδικες σστιγμες Σας ευχαριστω ολους απο καρδιας για αυτό το υπέροχο 3ημερο Ελπίζω και εύχομαι στο επόμενο να είμαστε όλοι εκεί !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος Ξένοιαστος Κ

• Γνωστό μέλος
  • **
    • Προφίλ
« Απάντηση #204 στις: Ιούλιος 22, 2019, 11:16:20 μμ »
Περάσαμε απίστευτα όμορφα και θα μείνει μια από τις πιο όμορφες συναντήσεις για μένα με πολύ καλούς φίλους.Δεν υπήρχε περίπτωση να το χάσω γι΄αυτό ήθελα να κάνω και την έκπληξη μιας και είμαι και λίγο απρόβλεπτος τι σόι ( Ξένοιαστος.Κ.) είμαι  ;D ;D ;D Υ.Γ.Άντε και του χρόνου αρκεί να είμαι Ελλάδα για να έρθω όπου και αν είναι και ελπίζω με το CBδάκι μου να περνάτε όλοι καλά και πάντα τέτοια :)