Αποστολέας Θέμα: Διατομή λαιμών  (Αναγνώστηκε 158 φορές)

Αποσυνδεδεμένος giwrgos96

• Γνωστό μέλος
  • **
    • Προφίλ
Διατομή λαιμών
« στις: Ιανουάριος 23, 2019, 09:34:18 μμ »
Γνωρίζει κάποιος τη διατομή των λαιμών από το σημείο που βιδωνουν στους κυλίνδρους μέχρι έχει που γίνεται η εξάτμιση από 4 σε 2(για την περίπτωση του version s)? Εάν κάποιος γνωρίζει θα με βοηθούσε πολύ!

Αποσυνδεδεμένος Alex400

• Δημοφιλές μέλος
    • Προφίλ
Απ: Διατομή λαιμών
« Απάντηση #1 στις: Ιανουάριος 23, 2019, 10:10:10 μμ »
Γιώργο φαντάζομαι ότι θες να προχωρήσεις σε κάποια κατασκευή ενός χταποδιού. ΑΝ τα λέω σωστά, πρέπει επίσης να λάβεις υπόψη σου το ''γεφύρωμα'' των λαιμών στο συγκεκριμένο ύψος ΚΑΙ ΤΗΝ ΒΑΦΗ ΑΠΑΓΩΓΗΣ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑΣ .[Δεν είναι χρώμα είναι τύπου κεραμική με μέταλλο και πανάκριβη . Γύρω στα 250 ευρώ για μια εξάτμιση] . Γιατί λοιπόν δεν παίρνεις μια από VERSION-R [τετράγωνο φανάρι] που είναι ίδια και στα μεταχειρισμένα έχει 50 ευρώ [οι λαιμοί μέχρι το τελικό]. Καλή συνέχεια.                                   

• Γνωστό μέλος
  • **
    • Προφίλ
« Απάντηση #2 στις: Ιανουάριος 23, 2019, 10:30:14 μμ »
Εχω προχωρήσει ήδη απλώς επειδή έχουν Φτιαχτεί λάθος ήθελα να ξέρω τη διατομη...δηλαδή ο μάστορας που.τους έφτιαξε θεώρησε σωστό να στενεψει τη διατομή γιατί υποστήριξε ότι θα πάρει στα χαμηλά!έψαξα να πάρω μαμά χταπόδι αλλά δεν βρισκω δυστυχώς.

Αποσυνδεδεμένος Alex400

• Δημοφιλές μέλος
    • Προφίλ
« Απάντηση #3 στις: Ιανουάριος 23, 2019, 10:37:04 μμ »
ΣΤΟ ''MOTOSPARE''στη Ταναιδος 23 Αθήνα ρώτησες; Πετάξου δες τις είναι κοντά σου. [Ν. ΗΡΑΚΛΕΙΟ].     

• Γνωστό μέλος
  • **
    • Προφίλ
« Απάντηση #4 στις: Ιανουάριος 23, 2019, 10:44:29 μμ »
Τον ξέρω έχω ξαναπάρει πραγματα από αυτον.Πήρα τηλέφωνο αλλά δεν εχει! 

Αποσυνδεδεμένος Alex400

• Δημοφιλές μέλος
    • Προφίλ
« Απάντηση #5 στις: Ιανουάριος 24, 2019, 08:51:31 μμ »
Γιώργο μη βιαστείς για κατασκευή ή αγορά [ΕΚΤΟΣ ΚΑΙ ΑΝ ΒΡΕΙΣ ΜΕΓΑΛΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ] , με ενημέρωσε κάποιος ότι έχει όλο το χταπόδι της εξάτμισης [από λαιμούς έως πίσω] θα δω κατάσταση και θα σε ενημερώσω .           

• Γνωστό μέλος
  • **
    • Προφίλ
« Απάντηση #6 στις: Ιανουάριος 27, 2019, 12:34:45 πμ »
Σε ευχαριστώ πολυ!!!αλλιώς αν δεν βρω θα πρπεει να του πω να μου κάνει το γεφυρωμα όσο πιο κοντά στο μαμά και εννοείται τη διατομή.