Αποστολέας Θέμα: Αλλαγη σωληνων νερου-βενζινης-αναθυμιασεις λαδιων και επισκευη καρμπυρατερ!!  (Αναγνώστηκε 428 φορές)

Αποσυνδεδεμένος JEPE

• Δημοφιλές μέλος
    • Προφίλ
Μπράβο Δημήτρη-Ψήστη-Μάστορα όλα τα έκανες τέλεια και μη ξεχάσουμε την πεντανόστιμη παρέα τους τα σουφλέ ,την πίτα,τις σαλάτες που έφτιαξε η καλή σου που με το κρασί του Νίκου το φτάσατε σε άλλο επίπεδο. Το τερματίσατε παλικάρι μου. ;D ;D ;D                 
Όλοι είμαστε μια ομάδα και εχουμε καλό ομαδάρχη που μας συντονίζει!

Στάλθηκε από το Redmi Note 5A Prime μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος apostolos

• Δημοφιλές μέλος
  • Τα πάντα όλα και τα κοάλα τίποτα._!
    • Προφίλ
 Εγω παντος θα ήθελα να ευχαριστήσω και τα 4 άτομα που με βοήθησαν(δεν τελειώσαμε έχει και συνέχεια) Ξεκινάω με τον Άλεξ που μου έδεινε κουράγιο και δύναμη αλλά και για το τρέξιμο για τα ανταλλακτικά Τον Δημήτρη για τον χώρο τα εργαλεία τα ανταλλακτικά που είχε σπεαρ τον Νίκο για την καθοδήγηση και βέβαια τον Πάνο που βοήθησε στις διατομές των σωλήνων!!!!!!!Τωρα βεβαια πως βρεθηκα να χρωσταω 3 κοντεινερ μπυρες απο την Ροδο δεν εχω καταλαβει απλα να τονισω οτι δεν φαγαμε απλα τσιμπησαμε !!!!!Και μην ξεχνατε τα καλυτερα ερχονται !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• Δημοφιλές μέλος
    • Προφίλ
Η απίθανη θέα από την βεράντα του Δημήτρη!!!!

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

• Δημοφιλές μέλος
    • Προφίλ
Γιατί χωρίς αναφορά σε όλη την ομάδα δεν γίνεται!!!!!!!!!!!!!!!http://cloud.tapatalk.com/s/5c8f42a100841/received_2486147834746278.mp4

Αποσυνδεδεμένος TEOS CB SF

• VIP
  • οποιος φοβαται πεφτει και κοιμαται
    • Προφίλ
Μπράβο ρε παιδιά .. αυτό θα πει χαρά και εργασία ... Για τα δικά μου δεδομένα η παρέα σας είχε όλο το "πακέτο" επισκευή, μαστορεμα, cb, και φυσικά ψησταριά ...

Αποσυνδεδεμένος TEOS CB SF

• VIP
  • οποιος φοβαται πεφτει και κοιμαται
    • Προφίλ
Γιατί χωρίς αναφορά σε όλη την ομάδα δεν γίνεται!!!!!!!!!!!!!!!http://cloud.tapatalk.com/s/5c8f42a100841/received_2486147834746278.mp4

Η ευχή στο βίντεο για την συνάντηση ,για εμένα θα είναι ακόμη ένα κίνητρο για να μπορέσω να έρθω

Αποσυνδεδεμένος itom32

• Administrator
  • Gold
  • Eyes on the Stars
    • Προφίλ
Μαστόρια...κανονίστε μέχρι την συνάντηση να σκαλίζετε,να σας βρεί ο Ιούλης στην ράμπα και να μην είστε για τον δρόμο.... 8)

• Δημοφιλές μέλος
    • Προφίλ
Μαστόρια...κανονίστε μέχρι την συνάντηση να σκαλίζετε,να σας βρεί ο Ιούλης στην ράμπα και να μην είστε για τον δρόμο.... 8)
itom εάν συμβεί αυτό η αιτία είσαι εσύ γιατί μετά την φωτό με με κοκκινομαυρο μωρό με τις χρυσό ασήμι ζάντες .Έτσι θα γίνει η μαύρη γαζέλα μόλις τελειώσουμε τα μηχανικά!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος itom32

• Administrator
  • Gold
  • Eyes on the Stars
    • Προφίλ
itom εάν συμβεί αυτό η αιτία είσαι εσύ γιατί μετά την φωτό με με κοκκινομαυρο μωρό με τις χρυσό ασήμι ζάντες .Έτσι θα γίνει η μαύρη γαζέλα μόλις τελειώσουμε τα μηχανικά!!!!!!

Tόσο πολύ σ'άρεσε ρε Αποστόλη;;;Χαίρομαι που έγινε αιτία ζημιας   εεε.....   θέλω να πω έμπνευσης!!!Με το καλό να την τελειώσεις!

• Δημοφιλές μέλος
    • Προφίλ
Aδελφε αδημονο να τελειωσουμε με τις αλλαγες σωληνων και το μπροστινο Και ελπιζω το Πασχα να μπει για βαψιμο Και μην ξεχναμε οτι αλλου θα γινει η βαφη για ζαντες ελατηρια χερουλια αλλου το τεποζιτο και η ουρα και καποια κομματια (πλαστικα)θα γινουν καρμπονιζε !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Εχω δει δεκαδες χιλιαδες cb αλλα αυτη την φωτο την ερωτευτικα !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος stam

• Δημοφιλές μέλος
    • Προφίλ
Πότε υπολογίζετε να ασχοληθείτε με το μπροστινό? Μήπως προλάβω να φτιάξω εργαλείο τοποθέτησης τσιμουχών για να το δοκιμάσετε.

Αποσυνδεδεμένος JEPE

• Δημοφιλές μέλος
    • Προφίλ
Πότε υπολογίζετε να ασχοληθείτε με το μπροστινό? Μήπως προλάβω να φτιάξω εργαλείο τοποθέτησης τσιμουχών για να το δοκιμάσετε.
Αρχές Απρίλη πιστεύω να ξανά μαζευτούμε stam (φυσικα εισαι ευπροσδεκτος με η χωρίς εργαλείο)

Στάλθηκε από το Redmi Note 5A Prime μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος stam

• Δημοφιλές μέλος
    • Προφίλ
Οκ. Θα το χω φτιάξει

• Δημοφιλές μέλος
    • Προφίλ
Οπως ειπε και ο jepe αρχες Απριλιου !!!!Αλλα αυτο που με προβληματιζει ειναι η τοποθεσια που θα διαλυσουμε το μωρο μου για να παει για βαψιμο και πως θα πηγαινω για δουλεια τις 2 βδομαδες!!!!

Αποσυνδεδεμένος Harlock

• Ενεργό μέλος
    • Προφίλ
ε δεν ειπατε τπτ να ρθω και γω που μαστορευω :(
btw, ενδιαφερομαι και γω για βαψιμο σε ζάντες.