Αποστολέας Θέμα: Σωληνάκια φρένων υψηλής  (Αναγνώστηκε 175 φορές)

Αποσυνδεδεμένος ammo77

• VIP
    • Προφίλ
Απ: Σωληνάκια φρένων υψηλής
« Απάντηση #15 στις: Ιούνιος 23, 2019, 07:15:56 πμ »
Γεια σου terminal Mob
Απ' ότι κατάλαβα δεν έχεις και πολύ εμπειρία σε τέτοιου είδους εργασίες,
Αν θες την γνώμη μου συνεννοήσου με τα παιδιά της Αθήνας και για την αγορά αλλά και περισσότερο για την τοποθέτηση! Δεν θα μπορέσεις να τα βάλεις μόνος.

Γιάννη για την αντλία κενού που σου έγραψε ο Woulfi αξίζει 1000% να την έχεις,  η αξία της σε τιμή 10-15€ από Κίνα και η δουλειά της ανεκτίμητη!
Με έχει σώσει σε εξαερώσεις πετρελαίου (αυτοκίνητο) αλλά συνάμα μπορεί να γίνει και τρόμπα πίεσης αν θες να πρεσάρεις κάτι!
Δεν αξίζει να κουράζεσαι για  τέτοια θέματα όταν με 15€ έχεις εργαλείο πολλαπλών χρήσεων.

Αποσυνδεδεμένος giannis_t

• Ενεργό μέλος
    • Προφίλ
« Απάντηση #16 στις: Ιούνιος 23, 2019, 12:45:13 μμ »
Ammo ευχαριστώ για τη συμβουλή, ενδεχόμενος να το πάρω μιας και είναι φθηνό αλλά θα το ξανασκεφτώ σε κάνα χρόνο μιας και για φέτος εύκολα η δύσκολα καθάρισα :)

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Για δύο πράγματα ΔΕΝ πρέπει να αγχώνεσαι, για αυτά που μπορείς να κάνεις κάτι και για αυτά που δεν μπορεί να κάνεις κάτι.

Αποσυνδεδεμένος Terminal Mob

• Γνωστό μέλος
  • **
    • Προφίλ
« Απάντηση #17 στις: Ιούλιος 07, 2019, 03:09:51 μμ »
Καλησπέρα και πάλι, ναι σιγουρα δεν έχω την εμπειρία και φυσικά θέλω να μάθω τι και πως! χεχε! Οκ, σε ευχαριστώ πολύ ammo77, θα προσπαθήσω να μιλήσω με τα παιδιά, απλά, δεν ξέρω, ίσως που να απυθυνθώ, εννοώ να ανοίξω κάποιο νέο θέμα, η να στείλω προσωπικό σε κάποιον;

ευχαριστω και παλί